fbpx

Uncharted chwali się sceną akcji w samolocie i nowymi zdjęciami z filmu

5 stycznia 2022,
19:15
Dorota Żak

Kampania reklamowa ekranizacji przygód Nathana Drake’a trwa w najlepsze. Sony Pictures Entertainment podzieliło się dzisiaj na swoim kanale na YouTube kilkuminutową sceną akcji, która trafi do filmu Uncharted.

Tom Holland i Mark Wahlberg w filmie Uncharted
Na skróty
  • Film Uncharted reklamowany jest sceną akcji rozgrywającą się w samolocie.
  • W głównej roli zobaczymy Toma Hollanda, który wcieli się w młodego Nathana Drake’a.
  • Premiera filmu odbędzie się w lutym tego roku.

Oglądając nowy materiał z filmu na podstawie serii Uncharted, ma się poczucie, że jego twórcy dobrze odrobili zadanie domowe ze znajomości gry i postawili sobie za cel odtworzenie na wielkim ekranie sceny z samolotem, którą znajdziemy w Uncharted 3: Drake’s Deception. Skakanie głównego bohatera po wypadających z maszyny skrzyniach, trochę bijatyki, strzelanina w luku bagażowym – kolejne punkty zostają odhaczone z listy i jasno dają do zrozumienia, że będzie działo się dużo i do tego w przygodowym stylu. Z drugiej strony nie obejdzie się bez porównania, że Tom Holland jako Nathan Drake ma w sobie coś z odgrywanego również przez niego Petera Parkera.

Uncharted – nowe zdjęcia bohaterów i data premiery

Scena z filmu nie jest jedyną nowością, jaka pojawiła się ostatnio na temat nadchodzącej produkcji. Portal Gamesradar podał za magazynem „Total Film” ekskluzywne zdjęcia pokazującego Toma Hollanda oraz Sophię Ali jako Chloe Frazer w Uncharted. Nie zdradzają one jednak zbyt wiele.

Sam film ma opowiadać o losach Nathana Drake’a przed wydarzeniami z gier. Jak przeczytamy w oficjalnym opisie fabuły, główny bohater wyruszy w podróż dookoła świata wraz z Victorem „Sullym” Sullivanem (w tej roli Mark Wahlberg), aby odnaleźć najwspanialszy skarb. Po drodze natknie się na ślady swojego brata, Sama, oraz zmierzy się z przeciwnikiem o twarzy Antonio Banderasa. Za reżyserię odpowiada Ruben Fleischer (Zombieland, Venom).

Premiera filmu w USA zaplanowana została na 18 lutego tego roku. Co ciekawe, na portalu Filmweb znajdziemy nadal informację, że film pojawi się w polskich kinach aż tydzień wcześniej, bo 11 lutego, więc tego na razie należy się trzymać.