fbpx

Twórcy moda Fallout: London podsumowali pracę z 2022 roku

Twórcy Fallout: London postanowili zebrać dla nas wyniki swoich prac w 2022 roku. Na długim filmie możemy zapoznać się nie tylko z nowym światem Fallout, ale też jego zagrożeniami, a tych nie brakuje.

O Fallout: London wiemy od trzech lat. Jest to wizja stworzenia chyba najbardziej złożonego moda do gier w historii, który przeniesie naszą atomową apokalipsę w Fallout 4 z USA do Wielkiej Brytanii. Z początku celem było stworzenie jednej misji, ale twórcy na tym nie poprzestali.

Autorzy nie szczędzili nam informacji na temat postępów pracy. W czerwcu ukazał się kilkuminutowy trailer, a teraz z okazji nowego roku postanowili podsumować swoje dokonania, tworząc 12-minutowe nagranie prezentujące moda. Widać, że nie mogli narzekać na brak roboty, bo pracują niestrudzenie od 2019 roku.

Rok 2022 dla Fallout: London streszczony w filmie

Robo-skrznki pocztowe z piłami tarczowymi, nowe frakcje, bronie, stroje, pełne udźwiękowienie, łącznie z dialogami. To wszystko i wiele więcej zostało w większości zrobione od podstaw, przez co prace były długie i żmudne. Na tym jednak nie kończy się robota, ponieważ wierne odwzorowanie Londynu jest dość sporym wyzwaniem. Całe podsumowanie prac możecie obejrzeć niżej i serio: jest co oglądać.

Jak widzieliście z jednej misji powstała tak naprawdę pełnoprawna gra albo przynajmniej dodatek. Niestety nadal nie znamy oficjalnej daty premiery, poza faktem, że ma to nastąpić w tym roku. Wiemy natomiast, że mod ma być dostępny wyłącznie na PC.