Trzygodzinna wersja próbna God of War Ragnarök w PlayStation Plus Premium

14 lutego 2023,
20:19
Dorota Żak
Kratos i Atreus z God of War Ragnarok

Jak co miesiąc, subskrypcja PlayStation Plus pozwala nam na zapoznanie się z wieloma tytułami bez dodatkowych opłat. W tym miesiącu trafiło do niej m.in. Evil Dead: The Game, OlliOlliWorld, Destiny 2: Beyond Light czy Mafia: The Definitive Edition, ale na tym nie koniec niespodzianek od Sony. W ofercie pojawiła się także wersja próbna ostatniej odsłony przygód Kratosa.

Trzy godziny God of War Ragnarök na zaostrzenie apetytu

Subskrybenci usługi PlayStation Plus Premium mają już okazję sięgnąć po produkcję Santa Monica Studio z zeszłego roku, nie musząc kupować gry osobno. Trial God of War Ragnarök zaoferuje nam aż trzy godziny tytułu, w który zagramy na PlayStation 4 lub 5. Jest to więc świetna okazja, aby przekonać się go gry, jeśli ktoś potrzebuje dodatkowej zachęty. Niestety póki co wersja próbna dostępna jest jedynie w USA, więc polscy gracze i tak nie mogą po nią sięgnąć.

Jak podaje PlayStation Portal na YouTube, oprócz God of War Ragnarök w lutym w PlayStation Plus Premium znajdziemy także wersje próbne Cobra Kai 2: Dojos Rising – Nemesis Edition (2 godziny) oraz Tactics Ogre: Reborn (2 godziny). Ze wszystkich podanych tytułów tylko ta ostatnia jest dostępna dla polskich subskrybentów usługi.