Wyciekła lista gier w PlayStation Plus Essential. W lutym m.in. Evil Dead i Mafia

29 stycznia 2023,
22:01
Kaja Piaścik

Znany leaker billbil-kun udostępnił listę nowych tytułów, które w lutym trafią do abonamentu PlayStation Plus Essential. Wśród nadchodzących gier znalazły się m.in. Evil Dead oraz DLC do Destiny 2.

Ash Williams i 3 inne postaci otoczone zombie na grafice promocyjnej Evil Dead The Game

Najniższy poziom abonamentu PlayStation Plus – Essential – co miesiąc oferuje użytkownikom do odebrania trzy gry, z których będą mogli korzystać bez dodatkowych opłat przez cały okres subskrypcji. Leaker znany z udostępniania bardzo trafionych informacji na temat nowych tytułów w usłudze, billbil-kun, podzielił się kolejną listą – tym razem na luty.

Luty w PlayStation Plus Essential – jakie tytuły trafią do usługi?

Według posta na Twitterze, w lutym do zgarnięcia w PlayStation Plus Essential będzie sportowa platformówka o jeżdżeniu na desce OlliOlli World. Do tego gracze mogą też liczyć na Evil Dead The Game, czyli survivalowy tytuł dla wielu graczy osadzony w horrorowym uniwersum z filmów i serialu o Ashu Williamsie. Trzecim tytułem z przecieku jest Mafia Definitive Edition (tylko na PS4). Klimatyczny tytuł o przestępcach w czasach prohibicji, jak zaznacza leaker, może być jednak zastąpiony w niektórych regionach przez inną produkcję. Ostatnie na liście jest DLC Destiny 2: Beyond Light.

Wszystkie wymienione gry mają być do odebrania pomiędzy 7 lutego a 6 marca.