Trailer Dragon Age: Absolution odkrywa przed nami datę premiery

Fani Dragon Age kilka miesięcy temu mogli świętować, albowiem zaprezentowany został teaser serialu animowanego Dragon Age: Absolution. Niestety od tego momentu nie otrzymaliśmy żadnych nowych informacji, aż do wczoraj. Netflix opublikował oficjalny trailer, który ujawnia datę premiery serialu.

11 listopada 2022
Na skróty
  • Netflix opublikował pierwszy oficjalny trailer Dragon Age: Absolution.
  • Zwiastun odkrywa kiedy doczekamy się debiutu.
  • Stanie się to stosunkowo szybko, bo już w grudniu.

Absolutnie nie dziwi mnie fakt pojawiających się coraz częściej seriali opartych na fabule znanych i kochanych gier. Po sukcesie Arcane oraz Cyberpunk: Edgerunners, widzowie oczekują więcej adaptacji znanych tytułów. Już wkrótce, będziemy mogli doświadczyć nowego dzieła Netflixa, czyli Dragon Age: Absolution. Biorąc pod uwagę jak rozbudowaną historie ma cała seria Dragon Age, to możemy spodziewać się kolejnego znakomitego serialu. Potencjał jak i oczekiwania są wielkie, ale czy Netflix sprosta? Tego nikt nie wie, ale zachęcam do zapoznania się z trailerem.

Dragon Age: Absolution już w grudniu

Przy okazji publikacji nowego trailera, fani dowiedzieli się, kiedy Dragon Age: Absolution zadebiutuje na naszych ekranach. Netflix zapowiada, że produkcja ma mieć swoją premierę już 9 grudnia, czyli za mniej niż miesiąc. Historia tytułu będzie opierać się na losach elfiej najemnczki Miriam, która to wstanie do walki o przetrwanie. W trakcie przygód przyjdzie się jej zmierzyć z tragiczną przeszłością, przed którą próbowała uciec. Wiemy, że pierwszy sezon będzie liczyć sześć odcinków, a każdy z nich ma trwać około 30 minut.

W obsadzie możemy natknąć się na takie nazwiska jak: Matthew Mercer, Phil LaMarr, Keston John, Sumalee Montano, Ashly Burch, John Keaton, Kimberly Brooks, czy też Zehra Fazal

Ustrzel grową okazję

Michał Staniek

UWaga! Gorące informacje!