Tomb Raider 1-3 Remastered jest już dostępne na wszystkich platformach

15 lutego 2024,
15:31
Arek Grabowski
Lara Croft w Tomb Raider Remastered

Wczoraj zdradziliśmy nieco informacji dotyczących osiągnięć, które znajdą się w Tomb Raider 1-3 Remastered. Już dziś gra jest dostępna na PC, PlayStation 4 i 5, Xbox One, a także Series X/S oraz Nintendo Switch. Producent wycenił kolekcję na 29,99 dolara. Poniżej można obejrzeć premierowy trailer opublikowany przez twórców.

Odnowiona kolekcja oferuje przede wszystkim ulepszenia wizualne oraz usprawnioną wydajność. Warto zauważyć, że oprócz zremasterowanych tytułów w pakiecie znajdują się wszystkie wydane rozszerzenia. To pierwszy raz, kiedy Tomb Raider 1-3 zostaje wydane na nowoczesnych platformach.

Tomb Raider 1-3 Remastered oferuje oryginalną i odnowioną oprawę

Dość ciekawą funkcją w Tomb Raider 1-3 Remastered jest możliwość przełączania między oryginalną i odnowioną oprawą wizualną. Dzięki temu możemy porównać obie produkcje, które mimo wszystko są diametralnie różne.

Remaster klasycznych gier z serii Tomb Raider to jedyna możliwość sprawdzenia tych tytułów na sprzętach nowej generacji. Wszystkie produkcje z kolekcji oddają oryginalną rozgrywkę, mechaniki, lokacje, fabułę czy postacie. Każdy element został zachowany i odnowiony, tak by go dopasować do dzisiejszych standardów.