TMNT: Mutant Mayhem – ogłoszono tytuł i datę premiery animowanego reboota TMNT

Producent Seth Rogen ogłosił na swoim Twitterze oficjalny tytuł oraz kinową datę premiery nadchodzącego reboota żółwi ninja. Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem trafi na ekrany dokładnie za rok.

6 sierpnia 2022
Na skróty
  • Producent Seth Rogen ogłosił tytuł nowego filmu o żółwiach ninja.
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem będzie w całości animowany komputerowo.
  • Premiera zapowiedziana jest na 4 sierpnia 2023 roku.

Producent Seth Rogen (The Boys, Invincible, Pam i Tommy, Kaznodzieja) podał na Twitterze tytuł oraz datę premiery nadchodzącego filmu o żółwiach ninja od Nickelodeon i Paramount Pictures. Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem trafi do kin dokładnie rok po ogłoszeniu, czyli 4 sierpnia 2023 roku. Reboot będzie w całości wykonany w CGI.

TMNT: Mutant Mayhem – co wiemy o filmie?

Za reżyserię odpowiedzialny jest Jeff Rowe, scenarzysta seriali animowanych Wodogrzmoty Małe i Rozczarowani, a scenariusz do filmu przygotował Brendan O’Brien. Producentami pod szyldem firmy Point Grey Pictures są Seth Rogen, Evan Goldberg i James Weaver. Rogen wyjawił w jednym z wywiadów, że reboot będzie skupiał się na historii o dorastaniu nastoletnich żółwi.

Leonardo, Donatello, Raphael oraz Michelangelo ostatnio pojawili się na wielkim ekranie w filmie i sequelu z 2014 i 2016 roku. Tytuły łączyły live-action z CGI i wyprodukowane zostały przez wytwórnię Michaela Baya, Platinum Dunes. Z kolei ostatni film o żółwiach ninja w całości stworzony w technice animacji komputerowej pojawił się w 2007 roku. Swoich głosów użyczyli wtedy postaciom m.in. Mako, Chris Evans, Patrick Stewart, Kevin Smith i Zhang Ziyi.

UWaga! Gorące informacje!