Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of Mutants zostało oficjalnie zapowiedziane

28 lutego 2024,
14:57
Arek Grabowski
Wojownicze Żółwie Ninja na żółtym tle

Przez ostatni czas na rynku pojawia się coraz więcej gier związanych z marką Teenage Mutant Ninja Turtles. Bardzo istotnym tytułem jest nadchodzący The Last Ronin, jednak do premiery pozostaje jescze sporo czasu. Teraz Cradle Games i Raw Thrills zapowiedzieli zręcznościową grę Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of Mutants. Jest to produkcja zręcznościowa z 2017 roku. Twórcy zamierzają ją wydać na PC, PlayStation 4 i 5, Xbox Series X/S i One oraz Nintendo Switch.

Tytuł ma pojawić się już 23 kwietnia tego roku. Gra została początkowo wydana na zręcznościowych automatach. Warto zauważyć, że w tym tytule występują oryginalni aktorzy z serialu Teenage Mutant Ninja Turtles.

Co oferuje Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants?

W grze znajdziemy 12 etapów oraz 19 walk z bossami. Warto zauważyć, że zawartości jest więcej niż przy oryginalnej grze. Tam było dostępne tylko 6 etapów oraz 13 walk z bossami. Rozgrywka w Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants przypomina klasyczne tytuły spod tej marki. Gra jest dość klasycznym beat’em-up, który wyróżnia się nieco komiksową estetyką oraz znajomymi bohaterami.

Fani zdecydowanie znajdą tu coś dla siebie. Sama rozgrywka nie wyróżnia się na tle tytułów, które dziś są wydawane. Mimo wszystko gra jest warta uwagi – szczególnie jeżeli lubimy to uniwersum.