The Super Mario Bros. Movie ma scenę po napisach, która wskazuje na sequel

30 marca 2023,
15:46
Arek Grabowski
Zdziwiony Donkey Kong na arenie w filmie The Super Mario Bros. Movie

Chris Pratt, aktor z The Super Mario Bros. Movie mówi, że film zawiera scenę po napisach końcowych, która może wskazywać na powstawanie kolejnej części i „całego uniwersum filmów” z tematyki gier Nintendo. W wywiadzie dla serwisu CBR zasugerowano również, że sequel będzie prawdopodobnie nawiązywał do serii Mario Golf.

Pratt wyraził już swoje zainteresowanie zobaczeniem sequela The Super Mario Bros. Movie. Podczas wywiadu opublikowanego przez ExtraTV zasugerował, że powyższa produkcja może być jedynie pierwszą częścią długoterminowego projektu, na który składa się wiele filmów.

Chris Pratt i Seth Rogen o różnych filmach z uniwersum Mario oraz Donkey Konga

W wywiadzie opublikowanym przez ExtraTV Chris Pratt wypowiedział się na temat produkcji z uniwersum Mario. Według niego to dość niepowtarzalny rodzaj filmów:

Są super nostalgiczne, są naprawdę zabawne, to Illumination, więc wiedzą, co robią, i to jest świetne, bo — zwłaszcza dla mnie, teraz gdy mam dzieci, muszę zobaczyć każdy film animowany, czy jest dobry, czy nie. Jestem naprawdę wdzięczny, gdy wychodzi tak świetna produkcja, tego właśnie szukam. Mam nadzieję, że będzie ich więcej.

Chris Pratt

Film The Super Mario Bros. Movie skomentował również Seth Rogen, który gra postać Donkey Konga. Jest on podobnie podekscytowany tą produkcją. Rogen powiedział także, że byłoby fajnie zobaczyć ekranizację historii Donkey Konga, mógłby on nawet w niej zagrać.

The Super Mario Bros. Movie wychodzi 5 kwietnia. Czas oczekiwania zdecydowanie umili obejrzenie finałowego zwiastuna filmu. W przyszłości prawdopodobnie możemy spodziewać się więcej produkcji z tego samego uniwersum.