Suicide Squad: Kill the Justice League zostało zaprezentowane na długim materiale wideo

17 listopada 2023,
13:25
Arek Grabowski
Czterech bohaterów z Suicide Squad: Kill the Justice League

Rocksteady opublikowało prawie 20 minut rozgrywki z gry Suicide Squad: Kill the Justice League. Poznaliśmy szczegóły dotyczące fabuły i walki oraz zapowiedziano bonusy, które otrzymają gracze zamawiający tytuł w przedsprzedaży. Jakiś czas temu informowaliśmy, że gra nie pojawi się do końca tego roku.

Suicide Squad: Kill the Justice League ukaże się dopiero 2 lutego 2024 roku. W pierwszym odcinku Suicide Squad Insider zdradza naprawdę dużo. To 20 minut rozgrywki z komentarzem twórców. O grze dowiedzieliśmy się naprawdę sporo.

Metropolis będzie „dużym i głośnym polem bitwy” według deweloperów z Rocksteady

Mapa z Suicide Squad: Kill the Justice League jest dwa razy większa od Gotham City, które widzieliśmy w Batman: Arkham Knight. Twórcy opisują Metropolis jako „duże i głośne pole bitwy”. Miasto ma być rozbudowane oraz przemyślane pod względem wertykalności. Wiemy, że element kooperacji będzie istotny – wciąż można grać w pojedynkę. Na gameplayu widzimy zaimplementowany system dnia i nocy, więc trafi on do gry.

W Suicide Squad: Kill the Justice League będzie możliwe przełączanie się między postaciami. Możemy to jednak robić wyłącznie poza misjami, a nie podczas ich trwania. Na powyższym materiale wideo zaprezentowano wczesny etap historii. Pojawiają się tam pomniejsze spoilery, więc warto mieć to na uwadze podczas oglądania.

Suicide Squad: Kill the Justice League trafi na PC, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Gra jest bardzo dynamiczna i „efekciarska”. Historia wydaje się być podobna do filmów oraz komiksów o superbohaterach. Można odczuć tutaj klimat Marvel’s Guardians of the Galaxy. Najpewniej ostateczna wersja gry będzie podobna do tej, która została zaprezentowana.