fbpx

The Sims 5 – już jutro testy dla wybrańców

24 października 2022,
10:27
Michał Staniek

Jutro – 25 października, pierwsi szczęśliwcy otrzymają dostęp do Project Rene, gry bardziej znaną pod nazwą The Sims 5. Głos graczy ma wskazywać w jakim kierunku ma rozwijać się produkcja, zapewnia Studio Maxis.

Diament z The Sims
Na skróty
  • Jutro rozpoczną się testy prealfa The Sims 5.
  • Zaproszenie otrzymają członkowie programu EA Playtesting.
  • W testach udostępnione zostanie nam narzędzie pod nazwą „Warsztat”.

Informacje te dotarły do nas za pośrednictwem artykułu Toma Hendersona, czyli osoby bardzo oczytanej w branży gier. Jego wpis na portalu Insider Gaming informuje nas o tym, że 25 października rozpoczną się testy prealfa The Sims 5. Wybrani gracze rzekomo mają otrzymać e-mail z zaproszeniem oraz obrazkami z gry, aby zachęcić ich do uczestnictwa.

Wymogiem dostania się do tego zamkniętego grona jest przynależność do programu EA Playtesting. Szczęśliwcy będą mieli możliwość przetestowania przede wszystkim narzędzia nazwanego „Warsztatem”, które to pozwoli nam dostosowywać obiekty w mieszkaniu. Testerzy będą mieli możliwość podzielenia się swoimi pracami czy też pobierania projektów innych użytkowników.

Postacie z The Sims
Źródło: Electronic Arts

Zaproś swoich znajomych!

Dodatkowo gracze, którzy otrzymają dostęp do testów prealfa The Sims 5, mają możliwość zaproszenia do rozgrywki trzech znajomych. Niemniej jednak gra studia Maxis wciąż nie ma zaplanowanej daty premiery, oraz, jak producent podkreśla, znajduje się w wczesnym etapie produkcji. Oznacza to, że na pełną wersję produkcji przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.