BROK the InvestiGator – trochę beat ’em up, głównie point-and-click. Studio COWCAT potwierdza datę premiery

Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby! BROK the InvestiGator to bezsprzecznie krokodyl z krwi i kości, a wspólnie z Graffem wyruszą na śledztwo już 26 sierpnia w tym wyjątkowym mieszańcu gatunkowym od COWCAT Games.

11 sierpnia 2022

Sfinansowany na Kickstarterze BROK the InvestiGator to tytuł, którego pierwsza zapowiedź ukazała się jeszcze w 2020 roku. Po blisko dwóch latach produkcji poznaliśmy nareszcie datę premiery gry jednakże, póki co mowa jedynie o wersji na komputery osobiste. BROK the InvestiGator ukaże się na platformach Steam i GOG już 26 sierpnia tego roku. Całość zawita także na konsolach niewiele później, bo już zimą i zawierać będzie tę samą dawkę łuskowatego temperamentu co jej odpowiednik na PC.

BROK the InvestiGator – technikalia i ścieżka dźwiękowa tytułu

Gra łączyć ma w sobie elementy gatunków tak odmiennych, jak beat ’em up, point-and-click oraz fabularne RPG. Wszystko okraszone oprawą oddającą hołd starszym animacjom jakimi, chociażby parał się w dawnych czasach Disney. W każdej chwili będziemy mieli dostęp do dwóch grywalnych i różniących się od siebie postaci, a w trakcie gry pomoże nam zaimplementowany system podpowiedzi. Ścieżka dźwiękowa BROK the InvestiGator to natomiast atut, którym pochwalono się na oficjalnym Twitterze COWCAT. 4 godziny oryginalnej muzyki z pewnością sprawią, że gracz nie będzie się nudzić w trakcie rozwiązywania zagadek.

UWaga! Gorące informacje!