The Sims 4 – DLC Courtyard Oasis Kit dostępne już jutro

Mija kolejny rok, a ostatnia część Simsów nadal ma się dobrze, dostając kolejne dodatki oraz paczki przedmiotów. Już jutro do gry trafi następne niewielkie DLC zawierające sprzęty, które urozmaicą nieco rozgrywkę.

17 maja 2021
Na skróty
  • Jutro do The Sims 4 trafi dodatek Courtyard Oasis Kit.
  • Jest to niewielkie DLC, które wprowadza przedmioty inspirowane marokańską architekturą.
  • Courtyard Oasis to kolejna, już czwarta odsłona, serii Kolekcje.

W serii The Sims niewiele rzeczy może ograniczać naszą kreatywność, jeśli chodzi o urządzanie domów i ogrodów. Co więcej, twórcy gry od wielu lat upewniają się, żeby tytuł nie zaczął wydawać nam się nudny i żebyśmy nadal spędzali przy nim wiele godzin. Ich strategią jest wypuszczanie raz na jakiś czas kolejnego dodatku, dzięki któremu w grze pojawiają się nowe przedmioty, stroje lub aktywności. Z tego powodu w najbliższym czasie czeka na nas małe DLC Courtyard Oasis Kit.

Nowy dodatek do The Sims 4, czyli wyprawa do Maroka

Courtyard Oasis Kit jest częścią serii niewielkich dodatków, nazywanych kolekcjami, które od jakiegoś czasu trafiają do czwartej odsłony Simsów. Wprowadzają one do rozgrywki m.in. dodatkowe przedmioty i stroje. Póki co ukazały się trzy: To były czasy, Wiejska kuchnia oraz Wielkie porządki. Tematem pierwszego z nich była moda na retro ciuchy, drugiego staromodne sprzęty kuchenne, a trzeciego odkurzacze i króliki z kurzu (z którymi mogliśmy się nawet zaprzyjaźnić).

Najnowszy dodatek, czyli Courtyard Osasis, zaoferuje nam przede wszystkim meble oraz przedmioty inspirowane architekturą z Maroka. Dzięki niemu z łatwością urządzimy dziedziniec swojego simsowego domu, wykorzystując fontanny czy bujną roślinność. Jeśli jesteście ciekawi, jakie dokładnie przedmioty pojawią się w DLC, możecie to sprawdzić na SimsCommunity. Użytkownikom tej strony udało się dotrzeć do screenów, które prezentują listę atrakcji.

Dodatek zadebiutuje już jutro na pecetach oraz konsolach (PlayStation 4 oraz Xbox One). Na razie jego cena nie została podana. Prawdopodobnie za Courtyard Oasis Kit zapłacimy podobną kwotę jak za poprzednie dodatki z serii, czyli około 24,90 zł.

https://www.youtube.com/watch?v=Ei9Y3AFR0Rw

Dorota Żak

Skończyła UJ zanim UJ skończył z nią, nałogowo ogląda filmy, a potem o nich opowiada. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!