fbpx

The Last of Us Multiplayer może być cross-genowy. PS4 i PS5 wymienione w ofercie pracy

Naughty Dog pracuje aktualnie nad The Last of Us Multiplayer, czyli jak twierdzi Neil Druckmann, dotąd najambitniejszą produkcją studia. Na ten moment niewiele wiadomo o projekcie – otrzymał on na razie jedną grafikę koncepcyjną, a twórca w wywiadach podkreślał nastawienie na kooperację i nowe doświadczenia dla graczy w świecie TLoU.

Pojawiają się jednak kolejne niepotwierdzone doniesienia o tym, jak prawdopodobnie będzie wyglądał The Last of Us Multiplayer. W jednej z ofert pracy dotyczących projektu opublikowanych przez Naughty Dog w sekcji wymagań deweloper uwzględnił punkt o praktycznej wiedzy z systemów PlayStation 4 i PlayStation 5. Może to oznaczać, że gra będzie umożliwiała wspólną zabawę graczom korzystającym z obu generacji konsol.

Na oficjalne informacje o możliwej cross-genowej rozgrywce trzeba jednak jeszcze poczekać. The Last of Us Multiplayer nie ma też jeszcze planowanej daty premiery. Twórcy zaczęli jednak pracować nad projektem jeszcze przed debiutem drugiej części TLoU, dlatego możemy mieć nadzieję, że wkrótce dowiemy się czegoś więcej.

Tymczasem dziś w nocy wychodzi ostatni, dziewiąty odcinek serialu The Last of Us z Pedro Pascalem i Bellą Ramsey. Po zakończeniu pierwszego sezonu fani franczyzy będą zapewne musieli uzbroić się w cierpliwość jeśli chodzi o nowości ze świata kordycepsowych zombie.