fbpx

The Last Case of Benedict Fox niedługo trafi na PlayStation 5

25 września 2023,
21:28
Dorota Żak
Lokacja w The Last Case of the Benedict Fox

The Last Case of Benedict Fox to polska metroidvania w lovecraftowskich klimatach, która ukazała się w tym roku. Do tej pory produkcję studia Plot Twist mogliśmy ograć na PC oraz Xbox Series X/S (również w Game Passie), ale wkrótce trafi ona także na PlayStation 5. Póki co nie podano jeszcze dokładnej daty debiutu na konsoli nowej generacji od Sony, ale dostaliśmy świeży zwiastun.

Gra pojawi się na PlayStation 5 w wersji Definitive Edition, co jednocześnie zapewni nam szereg dodatkowych opcji. Poprawiona zostanie warstwa graficzna, a zwiastun zapowiada także szybszą walkę oraz ulepszoną sztuczną inteligencję wrogów. The Last Case of Benedict Fox otrzyma w ten sposób szereg poprawek mogących jeszcze bardziej zwiększyć naszą zabawę w trakcie rozgrywki.

Dla przypomnienia, w grze wcielimy się w samozwańczego detektywa, który potrafi odkrywać tajemnice w nietypowy sposób. Aby to zrobić, szuka on wskazówek w umysłach zmarłych, przekraczając granicę łączącą nasz świat z tym należącym do duchów.