fbpx

Mamy to! God of War: Ragnarök ozłocony – możemy planować urlop

Developerzy z studia Santa Monica podzielili się dobrą wiadomością – God of War: Ragnarök osiągnął tzw. złoty status. Nie musimy obawiać się o listopadową datę premiery.

Na skróty
  • Developerzy ze Sony Santa Monica ogłosili, że God of War: Ragnarök osiągnął złoty status.
  • Produkcją będziemy mogli się cieszyć na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.
  • Port na PC nie jest pewny, ale studio odpowiedzialne za pierwszy port pracuje nad cyklem o Kratosie.

Zgodnie z zapowiedzią God of War: Ragnarök ma zadebiutować na konsolach Playstation już w następnym miesiącu. Jeżeli obawialiście się że podróż Kratosa i Atreusa się przedłuży i dotrą oni do nas dopiero w następnym roku, to możecie przestać się martwić. Developerzy ze studia Sony Santa Monica dali nam do zrozumienia – God of War: Ragnarök osiągnął złoty status. Oznacza to że jest w pełni ukończony i trafia do masowej produkcji.

Należy również wspomnieć o tym, że pojawiały się już przypadki gier, które to otrzymały złoty status, a ich premiera mimo wszystko została przesunięta. Tak postąpiło studio CD Projekt RED, kiedy Cyberpunk 2077 był na ostatniej prostej pod koniec 2020 roku.

W każdym razie, bądźmy dobrej myśli. Miejmy nadzieję że w przypadku God of War: Ragnarök ten scenariusz się nie powtórzy, a Kratos wraz z synem Atreusem zagoszczą na naszych ekranach 9 listopada 2022 roku. Warto wspomnieć że historię ducha Sparty z synem będziemy mogli doświadczyć za pośrednictwem konsol – PlayStation 4 i PlayStation 5. Informatorzy donoszą, że czas jaki będziemy musieli przeznaczyć na ukończenie gry, to około 40 godzin.

Czy doczekamy się portu God of War: Ragnarök na PC?

Całkiem prawdopodobnym jest że God of War: Ragnarök, śladami poprzednika trafi również na PC. Odpowiedzialnym studiem za port pierwszej części było Jetpack Interactive – które to niedawno ogłosiło pracę nad produkcją związaną z Kratosem. Niewykluczone że kanadyjskie studio wzięło pod lupę właśnie God of War: Ragnarök.