The Elder Scrolls Online otrzymało nowy dodatek wraz ze zwiastunem premierowym

22 czerwca 2022,
21:50
Nikodem Idziak

Fani gatunku MMO otrzymali w ostatnim czasie całkiem twardy orzech do zgryzienia. Wypuszczone niedawno Diablo Immortal z jednej strony kusi rozbudowaną i przyjemną rozgrywką, z drugiej odpycha jednak nieprzyzwoitym systemem mikrotransakcji. Ratunkiem w tej sytuacji może okazać się najnowszy dodatek do The Elder Scrolls Online, który trafił na rynek 21 czerwca i z chęcią przygarnie do siebie wszystkich miłośników wspomnianego gatunku.

Obraz promujący grę The Elder Scrolls Online: High Isle
Na skróty
  • 21 czerwca The Elder Scrolls Online wzbogacone zostało o rozszerzenie High Isle.
  • Dodatek zaoferuje nam nową lokację, rozbudowaną historie związaną z rodem Bretonów, dwie nowe towarzyszki oraz masę nowych zadań i pomniejszych aktywności.
  • Tytuł dostępny jest na pecetach, a także konsolach PS4, PS5 oraz Xbox One i Xbox Series X|S.

21 czerwca w grze The Elder Scrolls Online zadebiutował dodatek High Isle, umożliwiający graczom odkrycie sekretów archipelagu Systres oraz dogłębne poznanie historii rodu Bretonów. Naszym oczom przedstawiony został również zwiastun ukazujący fragmenty rozgrywki z nowego rozszerzenia.

High Isle, czyli Skyrim w tropikach

Nowa przygoda w świecie Elder Scrolls zaoferuje nam bogatą i wciągającą historię, w której to przyjdzie nam odkryć zarówno sekrety wspomnianego już wcześniej archipelagu, jak i rodzącego się na jego terenie spisku zbuntowanych rycerzy, który przyjdzie nam powstrzymać. W zadaniu tym pomogą nam dwie nowe towarzyszki – Bretonka Isobel oraz Khajitka Ember, których unikalne zdolności i charaktery okażą się dla nas nieocenionym wsparciem. Prócz tego czeka nas oczywiście masa nowych zadań i atrakcji, takich jak chociażby kolekcjonerski zestaw kart ze świata TESO. Miłośnikom świata Tamriel nie pozostaje więc nic innego, jak dać się wciągnąć w nową tropikalną przygodę, która dostępna jest już od 21 czerwca zarówno na pecetach, jak i konsolach PS4, PS5 oraz Xbox One i Xbox Series X|S.