fbpx

The Chant – zwiastun fabularny horroru od Brass Token

2 lipca 2022,
22:13
Kaja Piaścik

Nadchodzący psychodeliczny horror studia Brass Token, The Chant, otrzymał właśnie zwiastun fabularny. Gra trafi do sprzedaży jesienią tego roku.

Główna bohaterka The Chant, Jess, z potworem w tle
Na skróty
  • Pojawił się zwiastun fabularny The Chant.
  • Premiera zaplanowana jest na jesień 2022 roku.
  • Przygodowy horror akcji od Brass Token będzie dostępny na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

W maju pojawił się trailer zapowiadający przygodowy horror The Chant. Teraz wydawca, Prime Matter, udostępnił zwiastun fabularny nadchodzącej gry. Produkcja studia Brass Token opowie o Jess, która trafia do spirytualistycznej społeczności żyjącej na odludnej wyspie. Tam będzie musiała zmierzyć się z psychodelicznymi potworami przywołanymi niegdyś w nieudanym rytuale. Celem graczy stanie się przetrwanie na wyspie oraz poznanie historii kultu z lat 70.

Żeby zmierzyć się z żywiącymi się negatywną energią monstrami, zajmiemy się zbieraniem materiałów i tworzeniem przedmiotów. System walki ma opierać się na równowadze trzech aspektów – umysłu, ciała i duszy. Rozwój elementów pozwoli bohaterce uodpornić się na przerażenie, panikę oraz fizyczne obrażenia, a także korzystać z duchowych broni i nadprzyrodzonych zdolności.

The Chant – premiera już jesienią

Na debiut tytułu na rynku nie będziemy musieli długo czekać. Premiera The Chant ma odbyć się jesienią tego roku, prawdopodobnie w październiku. Produkcja trafi wyłącznie na PC i konsole nowej generacji, a zatem PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Grę już teraz można dodać do listy życzeń na Steamie.