fbpx

The Chant – nowy zwiastun i data premiery

19 sierpnia 2022,
23:27
Kaja Piaścik

The Chant otrzymał nowy trailer, a wraz z nim oficjalną datę premiery. Z koszmarami w psychodelicznym horrorze studia Brass Token gracze będą mogli zmierzyć się na początku listopada.

Kultysta w masce w psychodelicznym horrorze The Chant
Na skróty
  • Pojawił się nowy zwiastun The Chant, psychodelicznego horroru od Brass Token.
  • Gra otrzymała dokładną datę premiery – 3 listopada 2022 roku.
  • Tytuł będzie dostępny na PC, PS5 i Xbox Series X/S.

Nadchodzący psychodeliczny horror studia Brass Token według pogłosek miał trafić do sprzedaży w październiku. Teraz wiemy już, że gra pojawi się niewiele później, niż zakładaliśmy. Wydawca, Prime Matter, ogłosił datę premiery The Chant – 3 listopada 2023 roku. Zapowiedzi towarzyszył zwiastun prezentujący kult New Age i potwory, z którymi gracze zmierzą się w trakcie rozgrywki.

The Chant – uciekaj albo walcz

Nowy trailer tytułu zdradza nieco więcej w kwestii walki z psychodelicznymi przeciwnikami. W starciach ze zrodzonymi z mroku monstrami Jess, główna bohaterka gry, używać zarówno nadnaturalnych zdolności, jak i specjalnie stworzonych broni. Twórcy zapowiadają, że mierząc się z psychodelicznym wymiarem grozy i koszmarów w The Chant będziemy mogli wybrać między walką a ucieczką.

Inspirowana horrorami z lat 70. produkcja ma mieć też interesującą ścieżkę dźwiękową. Za kompozycję muzyki w stylu elektronicznego rocka do tytułu odpowiada Paul Ruskay znany przede wszystkim jako autor nagradzanego soundtracku do strategicznej gry Homeworld z 1999 roku.

The Chant będzie dostępny na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.