The Boys – oficjalny zwiastun 3. sezonu

17 maja 2022,
18:23
Kaja Piaścik

Pojawił się zwiastun trzeciego sezonu The Boys! Nowe odcinki serialu zobaczymy już na początku czerwca na Prime Video.

Tytuł z wizerunkami bohaterów serialu The Boys na grafice promocyjnej trzeciego sezonu
Na skróty
  • Do sieci trafił zwiastun trzeciego sezonu The Boys.
  • Nowe odcinki serialu będą mieć premierę w piątek 3 czerwca na Amazon Prime Video.

Na nowe odcinki superbohaterskiego serialu Amazona fani czekają od dawna. Pierwszy trailer zobaczyliśmy jeszcze w marcu, a teraz w ramach przygotowań do zbliżającej się premiery został udostępniony oficjalny zwiastun zapowiadający trzeci sezon The Boys.

Fabuła rozpoczyna się rok po wydarzeniach z końcówki poprzedniej części produkcji. Podczas gdy Homelander (Antony Starr) stara się odzyskać zaufanie i miłość społeczeństwa, popadając jednocześnie w coraz głębsze szaleństwo, Billy Butcher (Karl Urban) pracuje na zlecenie rządu – nadzoruje go zaś sam Hughie (Jack Quaid). Główni bohaterowie dowiadują się o tajemniczej broni, która umożliwia walkę z superbohaterami i powracają do planu zniszczenia korporacji Vought.

W zwiastunie możemy nieco bliżej przyjrzeć się postaci Soldier Boya granego przez Jensena Acklesa, gwiazdę serialu Supernatural. Wygląda też na to, że źródłem nowych zdolności Billy’ego jest substancja obdarzająca użytkownika supermocami na 24 godziny.

The Boys – kiedy premiera 3. sezonu?

Nowy zwiastun skutecznie podsyca ciekawość fanów przed długo oczekiwaną premierą kolejnych odcinków. Na szczęście trzeci sezon The Boys trafi na platformę streamingową Prime Video już 3 czerwca. W swoich rolach powrócą m. in. Erin Moriarty (Starlight), Dominique McElligott (Queen Maeve), Karen Fukuhara (Kimiko), Laz Alonso (Mother’s Milk), Tomer Kapon (Frenchie) i Giancarlo Esposito (Stan Edgar). W nadchodzących odcinkach zadebiutują także nowi superbohaterowie, w tym Crimson Countess grana przez Laurie Holden.

Wśród producentów wykonawczych The Boys znaleźli się, oprócz showrunnera Erica Kripke, również Seth Rogen, Evan Goldberg i James Weaver z Point Grey Pictures, Neal H. Moritz i Pavun Shetty z Original Film, a także twórcy komiksowego pierwowzoru, Garth Ennis oraz Darick Robertson.