The Book of Boba Fett dostaje pierwszy zwiastun

Po sukcesie Mandalorianina Disney nie próżnował, a zamiast tego zapowiedział kolejne seriale osadzone w uniwersum Gwiezdnych wojen i bezzwłocznie rozpoczął ich produkcję. W najbliższej przyszłości doczekamy się więc The Book of Boba Fett, poświęconego tytułowemu łowcy nagród.

1 listopada 2021
Na skróty
  • Disney podzielił się pierwszym zwiastunem serialu The Book of Boba Fett.
  • Opowie on o dalszych losach tytułowego bohatera po wydarzeniach z Mandalorianina.
  • Premiera już 29 grudnia tego roku.

W drugim sezonie Mandalorianina Din Djarin i Baby Yoda, to znaczy Grogu, spotkali na swojej drodze szereg różnych postaci ze świata Gwiezdnych wojen. Jedną z nich był owiany legendą łowca nagród Boba Fett, który tym razem miał więcej do powiedzenia niż w oryginalnej trylogii. Bohaterowie wykonali wspólnie pewną misję, profesjonalnie powiedzieli sobie „do widzenia”, jednak na tym opowieść się nie kończy. Jak pokazała scena po napisach ostatniego odcinka drugiego sezonu Mandalorianina, Boba Fett ma daleko idące plany związane z przestępczym światem Galaktyki.

The Book of Boba Fett – spin-off Mandalorianina

Nadchodząca produkcja otrzymała dzisiaj pierwszy zwiastun, który pokazuje bohaterów w akcji. The Book of Boba Fett pełny będzie kosmitów, galaktycznych rubieży i, najwyraźniej, klimatu obecnego wcześniej w Mandalorianinie. Choć szczegóły fabuły na razie są nieznane, wiemy, że przede wszystkim skoncentruje się ona na dalszych losach tytułowego bohatera, w którego ponownie wcieli się Temuera Morrison. Na ekranie zobaczymy również Ming Na-Wen w roli najemniczki Fennec Shand. Dobrą wiadomością jest także powierzenie pieczy nad soundtrackiem Ludwigowi Göranssonowi.

Premiera serialu nastąpi 29 grudnia tego roku. Tak jak Mandalorianin, trafi on na platformę Disney +, niestety nadal niedostępną w Polsce, i będzie składał się z ośmiu odcinków. Prawdopodobnie otrzymamy jeden co tydzień, jak w przypadku poprzedniej produkcji czy seriali z Marvel Cinematic Universe, które również są produkowane przez Disneya.

Ustrzel grową okazję

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!