fbpx

Tango Gameworks, twórcy Ghostwire: Tokyo, pracuje nad nową grą multiplayer? Studio poszerza zespół

27 kwietnia 2023,
13:44
Karla Kuźnicka
Postać antagonisty z gry Ghostwire: Tokyo.

Japońskie studio znane z produkcji m.in. The Evil Within czy Ghostwire: Tokyo pożegnało znakomitego reżysera i producenta gier, Shinjiego Mikamiego, który zdecydował się odejść z Tango Gameworks. Niemniej, studio nie próżnowało i wystawiło ogłoszenie na stronie ZeniMax Jobs, w którym zostało podkreślone, że poszukiwana jest osoba z doświadczeniem w tworzeniu gier multiplayer.

Jakie wymagania podało Tango Gameworks?

Według przetłumaczonego na język angielski ogłoszenia, potencjalny pracownik musi posiadać doświadczenie przede wszystkim w tworzeniu gier 3D oraz gier wieloosobowych, co może być jakąś podpowiedzią w kwestii następnej pozycji, nad którą studio zamierza pracować. Wymagany jest również język japoński na poziomie N2 lub wyższym.

Źródło: wccftech.com

Już kilka dni temu Tango Gameworks ogłosiło, że chce poszerzyć personel – otwarto więc 19 wakatów, w tym rekrutację na stanowiska animatora technicznego i menadżera projektów. Potwierdzono, że studio gotowe jest posiadać dobrze ponad 100 pracowników w swoich szeregach, by rozwijać kolejne projekty. Jak już wiemy, studio ma na koncie wiele gier, które odniosły ogromny sukces, m.in. Hi-Fi Rush. Miejmy więc nadzieję, że wkrótce pojawi się więcej informacji o pracach nad nowymi grami.