Tales of Kenzera: Zau jeszcze w tym miesiącu trafi do PlayStation Plus

2 kwietnia 2024,
17:31
Jacek Kowal

Tales of Kenzera: Zau już w dniu premiery trafi do PlayStation Plus. Czy pierwsza produkcja nowego studia podbije serca graczy?

grafika z Tales of Kenzera: Zau

Tales of Kenzera: Zau, czyli nowa produkcja Surgent Studios, trafi do katalogu PlayStation Plus w dniu swojej premiery. Ta ma nastąpić jeszcze w kwietniu, a teraz zarówno wydawca EA Origin, jak i samo PlayStation potwierdziło te rewelacje.

Tales of Kenzera: Zau w PS Plus od pierwszego dnia

A dokładnie od 23 kwietnia, bo wtedy ma nastąpić premiera Tales of Kenzera: Zau. Nie będą one jednak dostępne dla wszystkich, a jedynie dla abonentów poziomów Extra i Premium. Z pewnością taki zabieg pomoże produkcji dotrzeć do szerszego grona, a jest to istotne, ponieważ to pierwsze dzieło nowego studia, którym jest Surgent Studios.

Studio założył Abubakar Salim, który między innymi użyczył twarzy Bayekowi w Assassin’s Creed Origin. Plotki na temat gry od Surgent Studios pojawiły się w 2023 roku powodując niemałe zamieszanie. Produkcja ma poruszać takie tematy jak żałoba, a wyraźny wpływ kulturowy i pasja samego Salima ma stworzyć niezapomnianą historię, czy tak się stanie? Zobaczymy.

Tales of Kenzera: Zau trafi na komputery, konsole nowej generacji i Nintento Switch już 23 kwietnia. Aktualnie dostępne jest demo na Steamie, a jeżeli się wam ono spodoba, to możliwy jest też zakup gry w przedsprzedaży.