fbpx

Tak wygląda złote PSP Drake’a za 20 tys. dolarów, które zagrało w jego nowym klipie

Pharell Williams, znany producent muzyczny i raper, w 2008 roku kupił personalizowaną konsolę PSP, w której wymieniono wszystkie plastikowe elementy na… 14-karatowe złoto. Sprzęt różni się jedynie wyglądem oraz wagą, ponieważ jest około 200 gramów cięższy od podstawowej wersji. Warto zauważyć, że Pharell faktycznie wykorzystywał tę konsolę do grania, a nie tylko jako ozdobę.

Złota konsola PSP na szarym tle
Źródło: Joopiter

Złota konsola PSP posiada nawet dedykowane etui, ponieważ Williams zlecił stworzenie personalizowanego pokrowca od firmy Goyard. Cały zestaw został sprzedany na aukcji za około 20 tys. dolarów i jego obecnym właścicielem okazuje się nie kto inny, jak inny popularny raper – Drake.

Pokrowiec na PSP marki Goyard
Źródło: Joopiter

To personalizowane PSP istnieje tylko w jednej kopii. Jest to projekt stworzony bezpośrednio na prośbę Pharella Williamsa ze względu na jego zamiłowanie do gier wideo i kolekcjonowania.

Drake kupił złotą konsolę Sony PSP od Pharella Williamsa. Wystąpiła w jednym z jego teledysków

Kanadyjski raper Drake kupił od Pharella Williamsa dość dużo rzeczy, których nie potrzebował — głównie była to biżuteria. Zakupy kosztowały w tym przypadku kilka milionów dolarów. Wśród kupionych rzeczy znalazła się również złota konsola Sony PSP wraz z dedykowanym etui.

Warto zauważyć, że nowy zakup Drake’a wystąpił w jednym z jego teledysków. Można zauważyć kilka ujęć, na których widać złote PSP podczas oglądania powyższego wideo. To opublikowany zaledwie dwa dni temu teledysk do utworu „Jumbotron Shit Poppin”, w którym widać także znacznie więcej biżuterii czy kolekcjonerskich gadżetów posiadanych przez Drake’a.