fbpx

Hogwarts Legacy w VR wygląda magicznie! Nowe wideo prezentuje świat gry widziany oczami bohatera

Od 7 lutego gracze, którzy wykupili edycję Deluxe, mogą cieszyć się zabawą w świecie Hogwarts Legacy. Produkcja już teraz okazała się wielkim hitem na Twitchu, chociaż jej oficjalna premiera ma się odbyć dopiero jutro, czyli 10 lutego. Mimo to niektórzy moderzy zdążyli wziąć się za tworzenie modyfikacji, a jedną z ciekawszych jest ta dodająca do gry opcje VR.

Co ciekawe (chociaż można się było tego spodziewać), twórcy borykają się z wieloma błędami, które doprowadzają do crashów na PC. Jednak nie jest to przeszkodą dla moddera o nicku „Praydog”. Jego najnowsze dzieło zostało już nawet przetestowane przez YouTube’owy kanał Flat2VR. Niestety na razie efekt jest jedynie wizualny i nadal musimy używać klasycznego kontrolera, ale możemy się przynajmniej rozejrzeć po Hogwarcie.

Hogwarts Legacy VR Mod z nowym materiałem wideo

„Praydoga” możecie kojarzyć z jego innych modyfikacji VR, między innymi tej do Resident Evil 2. Całość opiera się na Unreal Engine, więc genezy nazwy UE VR Injector można się łatwo domyślić. Dzięki temu ma ona działać na każdej grze pracującej na tym silniku, w tym Fortnite, ale skupmy się na Hogwarcie. Musicie przyznać, że nawet tak wczesna wersja moda prezentuje się ciekawie.

UE VR Injector nie posiada jeszcze daty oficjalnej premiery, ale jeżeli interesuje was ten temat, to możecie obserwować profil „Praydoga” na Patreonie, gdzie ten na bieżąco zamieszcza najświeższe informacje na temat swojej pracy.