Suicide Squad: Kill the Justice League zostało ponownie opóźnione po krytyce pokazu

10 marca 2023,
17:53
Arek Grabowski
Harley Quinn z Suicide Squad: Kill the Justice League na zbliżeniu

Wedug serwisu VGC oraz źródeł Bloomberga Warner Bros. Games opóźniło premierę Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady. Gra została przesunięta z maja na jeszcze nieokreśloną datę. Potencjalnie tytuł może pojawić się dopiero w 2024 roku. Opóźnienie jest prawdopodobnie spowodowane krytyką graczy, jaka miała miejsce po prezentacji gry na pokazie PlayStation w zeszłym miesiącu.

Suicide Squad od Rocksteady będzie wymagało stałego połączenia z internetem, także podczas rozgrywki jednoosobowej. To jeden z elementów, na które narzekali gracze. Dodatkowo tematem krytyki była wszechobecna nuda czy „pustka” otaczającego świata.

Kiedy Suicide Squad: Kill the Justice League się pojawi i czego dowiedzieliśmy się o grze?

Serwis VGC informuje o potencjalnym przeniesieniu na drugą połowę 2023 roku. Są to informacje od wewnętrznych źródeł Bloomberga. Najnowsze doniesienia informują jednak, że przesunięcie może być znacznie większe. Gra potencjalnie ukaże się aż w 2024 roku, o czym informowałem powyżej.

DRM wymagający stałego połączenia z internetem jest czymś, co rozgniewało graczy. Taki system prawdopodobnie będzie skuteczny, jeśli chodzi o zapobieganie piractwu, jednak utrudni on rozgrywkę także osobom, które legalnie kupiły grę.

Dowiedzieliśmy się, że Suicide Squad: Kill the Justice League otrzyma battle pass. Dostępne w nim będą wyłącznie przedmioty kosmetyczne. Twórcy podkreślili również, że gra otrzyma wsparcie po premierze, co oznacza nowe misje czy postacie.