fbpx

Suicide Squad: Kill the Justice League z roadmapą. Joker będzie kolejną grywalną postacią

23 stycznia 2024,
08:05
Dorota Żak
Postaci grywalne w Suicide Squad: Kill the Justice League

Jeszcze przed premierą twórcy Suicide Squad: Kill the Justice League podzielili się roadmapą z listą zawartości, jaka trafi do produkcji po debiucie. W marcu 2024 w grze rozpocznie się pierwszy sezon, ale w planach są już drugi, trzeci i czwarty Z tej okazji gracze mogą liczyć na nowe elementy urozmaicające rozgrywkę. Wiemy także, co znajdzie się wśród nich.

Suicide Squad: Kill the Justice League z planami na rozwój

Przede wszystkim do gry zostaną wkrótce dodane nowe bronie, aktywności i warianty przeciwników. Oprócz tego pojawi się nowa lokacja, walki z bossami czy zawartość związana z Riddlerem. Największą atrakcją stanie się jednak wprowadzenie do Suicide Squade nowej grywalnej postaci, czyli samego Jokera. Na tym oczywiście się nie skończy, do gry trafi więcej elementów, choć twórcy nie ujawnili od razu ich wszystkich.

Następne sezony oznaczają podobną zawartość, na czele z broniami i aktywnościami oraz tematycznymi zestawami sprzętu. Pojawią się w nich także kolejne trzy grywalne postaci i lokacje. Nie zabraknie również aktualizacji przewidzianych na połowę sezonu.

Suicide Squad: Kill the Justice League ukaże się 2 lutego na PC (Steam), PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Jedynie w przypadku Epic Games Store poczekamy na premierę nieco dłużej – gra będzie dostępna na tej platformie dopiero 5 marca.