fbpx

Suicide Squad: Kill the Justice League niebawem zostanie naprawione. Twórcy testują poprawkę

30 stycznia 2024,
10:30
Arek Grabowski
Harley Quinn na zbliżeniu z bejsbolem na plecach w Suicide Squad: Kill the Justice League

Wczoraj informowaliśmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League zaliczyło bardzo słaby start. Wielu graczy zobaczyło komunikat o ukończeniu gry zaraz po jej uruchomieniu. Twórcy musieli natychmiast wyłączyć serwery. Rocsteady poinformowało, że błąd został zlokalizowany i poprawki będą wprowadzone najszybciej jak to tylko możliwe.

Osoby, które zakupiły Suicide Squad: Kill the Justice League powinny już mieć dostęp do gry. Niestety to się nie udało. Rocsteady już testuje poprawkę do gry, lecz wciąż cała sytuacja będzie miała bardzo negatywny wydźwięk.

Suicide Squad: Kill the Justice League zawiodło graczy już w momencie premiery

Posiadacze Edycji Deluxe zapłacili znacznie więcej za grę. Problemy, które się pojawiają, muszą być niezwykle frustrujące. Rocksteady próbuje jak najszybciej rozwiązać problem. Ważne, by było to możliwe przed premierą gry dla wszystkich, która będzie już 2 lutego.

Warto wiedzieć, że w przyszłości Suicide Squad: Kill the Justice League otrzyma tryb offline. Takie rozwiązanie będzie zapobiegać tego rodzaju problemom. Dzięki temu błędy serwerów zostaną „odcięte” od gry. Tego rodzaju problemy nie wystąpią, ponieważ będzie można po prostu uruchomić tytuł bez funkcji sieciowych. Twórcy zapowiedzieli, że otrzymamy tryb offline jeszcze w tym roku – nie ma dokładnej daty.