Styczniowe nowości w Xbox Game Pass

10 stycznia 2023,
20:23
Kaja Piaścik

Co ciekawego wpada w styczniu do usługi Game Pass? Możemy liczyć m.in. na dwie odsłony z serii Persona, Monster Hunter Rise oraz polską strategię.

Bohaterowie gry Persona 4 Golden

Po wielkim grudniowym sukcesie High on Life na Game Passie przyszedł czas na kolejne nowości. Fani starszych gier z serii Persona z pewnością cieszą się na nadchodzące premiery. Persona 5 Royal trafiła do usługi Microsoftu jeszcze w październiku zeszłego roku, teraz zaś przyszła kolej na poprzednie części. Persona 4 Golden oraz and Persona 3 Portable będą dostępne w Game Passie na konsolę, PC i w chmurze już od 19 stycznia.

Co pojawia się i znika w styczniu na Game Pass?

Z innych ciekawych tytułów pojawi się także RPG akcji od Capcomu Monster Hunter Rise. Gra zadebiutuje w usłudze 20 stycznia. Ostatniego dnia miesiąca, w dniu premiery, do Game Pass wpadnie też Inkulinati, czyli turowa strategia polskiego studia Yaza Games. Tytuł wyróżnia się grafiką inspirowaną średniowiecznymi iluminacjami.

W styczniu do Game Passa zdążyły już trafić takie tytuły jak: Mortal Shell: Enhanced Edition, Stranded Deep oraz tylko na PC Valheim: Mistlands.

Z kolei 15 stycznia przestaną być dostępne Danganronpa: Trigger Happy Havoc, Nobody Saves The World, Pupperazzi, We Happy Few i Windjammers 2.