State of Play już dzisiaj. Czego możemy się spodziewać?

13 września 2022,
14:22
Jacek Kowal

Sony postanowiło zrobić nam małą niespodziankę i nagle zapowiedziało kolejne State of Play. Jakimi nowościami uraczą nas tym razem?

Logo PS na niebieskim tle

Chociaż cały świat gier czeka na PlayStation Showcase, to o State of Play jest dziś głośno. Jest to cykliczne wydarzenie, podczas którego Sony dzieli się newsami na temat nadchodzących premier, albo, co jest częstsze, potwierdza to, co znamy już z wycieków. Kolejny taki pokaz odbędzie się już za kilkanaście godzin.

State of Play już tej nocy

Ten 20-minutowy pokaz rozpocznie się o północy z wtorku na środę i w jego trakcie twórcy mają zamiar przedstawić aż 10 gier, które niedługo pojawią się na PS5, PS4 i PS VR2.

Oczywiście State of Play jest jedynie przedsmakiem, dla znacznie większego wydarzenia, a mianowicie Tokyo Game Show. Według Toma Hendersona dzisiejsza impreza ma skupić się na grach od japońskich wydawców, a to oznacza, że może zabraknąć informacji na temat takich produkcji jak  God of War: Ragnarok czy Marvel’s Wolverine.

Transmisja ma się rozpocząć o 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (CEST) i będziemy mogli ją oglądać na kanałach PlayStation Twitch i YouTube.