fbpx

Terraria z nową aktualizacją. Labor of Love już dostępne

29 września 2022,
21:38
Dorota Żak

Obszerna lista nowości, trochę zmian i usprawnień – właśnie to trafiło do Terrarii za sprawą aktualizacji Labor of Love. Co dokładnie zaserwowało nam studio Re-Logic?

Tapeta do Terrarii z okazji aktualizacji Love Labor
Na skróty
  • Wczoraj do Terrarii trafiła aktualizacja o nazwie Labor of Love.
  • Oprócz usprawnienia obecnych w grze elementów, możemy cieszyć się zupełnie nową zawartością.
  • Można również zakupić nowe gadżety związane z produkcją.

Nie malejąca popularność Terrarii sprawia, że co rusz możemy liczyć na nową zawartość, które serwują nam twórcy tej gry. Nie inaczej jest w przypadku aktualizacji Labor of Love. Dodana do gry zaledwie wczoraj, ma być listem miłosnym do fanów Terrarii, odpowiedzią na ich sugestie i zaangażowanie, a także wyrazem wdzięczności do zaangażowanej społeczności tytułu. O tym wszystkim możemy przeczytać w pełnej pozytywnej energii wiadomości od studia Re-Logic, która towarzyszyła pojawieniu się aktualizacji.

Terraria i masa nowej zawartości

Dokładną i bardzo szczegółową listę tego, co dodała do gry aktualizacja, można znaleźć na forum produkcji, ale skupmy się na najistotniejszych elementach.

Quality of Life

W Terrarii, jak wiemy, czeka nas wiele zadań, a każde z nich wymaga odpowiedniego zbioru narzędzi. Aby bardziej je uporządkować, aktualizacja Labor of Love wprowadza możliwość przełączania między trzema różnymi zestawami przedmiotów, w zależności od tego, jaki akurat jest nam potrzebny. Pojawią się także usprawnienia w samym ekwipunku – przykładowo liczba itemów, które możemy umieścić w jednym slocie, wzrośnie do 9999 – pasku z punktami życia czy używaniu liny.

World Seeds

Do gry trafiły też trzy nowe nasiona o specjalnych właściwościach. Zenith zapewni wyzwanie dla prawdziwie odważnych, Remix wywróci świat do góry nogami, a No Traps pozwoli nam uniknąć pułapek. Twórcy ulepszyli również nasiona, które były obecne w produkcji już wcześniej.

Inne nowości w Terrarii

Co jeszcze pojawiło się w grze dzięki nowej aktualizacji? Lista jest długa i obejmuje m.in. szlamy w uroczych ubrankach, kolejne przedmioty urozmaicające rozgrywkę, dekoracje czy ulepszenia broni. Do tego w konsolowej i mobilnej wersji Terrarii pojawiły się usprawnienia z zakresu

Gadżety i tapety

Wreszcie warto wspomnieć o nowym merchandisingu gry, obejmującym pluszowe szlamy i koszulki. Dodatkowo dostępne są tapety związane z aktualizacją Labor of Love, które pobierzemy na PC i urządzenia mobilne ze strony gry.

Gadżety z gry Terraria
Źródło: Terraria.org