fbpx

State of Play już w piątek. Będzie gameplay Suicide Squad: Kill The Justice League i gry na VR

Sony ogłosiło, że już w ten piątek, czyli 23 lutego, odbędzie się kolejna transmisja State of Play. Stream, który obejrzymy na kanałach PlayStation na YouTube i Twitchu, rozpocznie się o 22:00 czasu polskiego. W większości poświęcony ma być tytułom przeznaczonym na debiutujący akurat PlayStation VR2.

Po prezentacji szesnastu zaplanowanych na ten rok VR-owych gier przyjdzie czas na drugi najważniejszy punkt piątkowego wydarzenia, a więc zupełnie nowy, ponad piętnastominutowy gameplay Suicide Squad: Kill The Justice League. Materiał z nadchodzącej produkcji od Rocksteady ze stajni DC zajmie tym samym właściwie jedną trzecią całego najbliższego State of Play – transmisja ma potrwać około 45 minut. Czeka nas zatem porządne bliższe spojrzenie na rozgrywkę i zespół popularnych antybohaterów, w którego skład wchodzą Harley Quinn, Deadshot, Kapitan Boomerang oraz King Shark.

Planowana data premiery Suicide Squad: Kill The Justice League przypada na 26 maja 2023 roku. Zagramy na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S oraz na PC, a tytuł będzie oferował tryb dla jednego gracza oraz maksymalnie czteroosobową kooperację.

Podobno gra ma obejmować mikrotransakcje, ale rozwój postaci nie zostanie od nich uzależniony. Według ostatnich przecieków i doniesień do kupienia będą raczej elementy kosmetyczne, a silne postaci osiągniemy bez dodatkowo płatnego wsparcia. Jak kwestia mikropłatności będzie wyglądała w praktyce, zobaczymy już za kilka miesięcy, o ile deweloperzy nie rozwieją wątpliwości wcześniej.