Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold kupisz teraz nawet kilkadziesiąt procent taniej

Bohaterowie serii gier ekskluzywnych dla Xbox

W sklepie Instant Gaming, czyli obecnie jednej z najpopularniejszych platform cyfrowej dystrybucji gier na świecie, trwają teraz specjalne promocje na abonament Xbox Game Pass Ultimate, czyli najlepszą możliwą wersję subskrypcji dla graczy od Microsoftu. Dostęp do usługi możemy wykupić na jeden lub trzy miesiące, oszczędzając nawet kilkadziesiąt procent ceny względem regularnych stawek. W każdym wypadku jest to świetna okazja na zdobycie subskrypcji od Microsoftu w wyjątkowo atrakcyjnej kwocie.

Kup Xbox Game Pass Ultimate w świetnych cenach

Nie możesz otworzyć linku? Najprawdopodobniej automatycznie blokuje go Twój AdBlock. Wyłącz go, żeby móc skorzystać z promocji.

Wszystkim graczom radzimy się spieszyć, ponieważ pula dostępnych subskrypcji w promocyjnych cenach jest ograniczona, a zainteresowanie przy takich okazjach zawsze jest naprawdę duże.

Abonament działa na wszystkich dostępnych wersjach konsoli Xbox One i Xbox Series X|S oraz na urządzeniach z systemem Windows 10 i 11, urządzeniach Apple i z systemem Android. Nie jest tu potrzebny oczywiście żaden program VPN, ponieważ wszystkie powyższe abonamenty są dedykowane całemu regionowi europejskiemu, w tym właśnie Polsce. Subskrypcję aktywujemy na swoim własnym koncie.

Jakie korzyści zapewnia Xbox Game Pass Ultimate?

Xbox Game Pass Ultimate to najlepsza, najbardziej rozbudowana i napakowana korzyściami subskrypcja dla graczy od Microsoftu. Łączy ona w sobie benefity kilku różnych usług, począwszy od samego Xbox Game Passa, przez usługę Xbox Live Gold, a na EA Play skończywszy, oferując przy tym różne dodatkowe bonusy. Tak prezentuje się pełny zestaw atrakcji, na które mogą liczyć subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate:

 • Dostęp do setek gier w pakiecie: Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate umożliwia nieograniczony dostęp do całej masy świetnych gier na konsolę Xbox i PC, które znajdują się w bibliotece usługi.
 • Premierowa zabawa w grach od Xbox Game Studios: Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate otrzymują dostęp do najnowszych gier od Xbox Game Studios już w dniu ich premiery.
 • Dostęp do usługi Xbox Live Gold: Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate zawiera również subskrypcję usługi Xbox Live Gold, która umożliwia korzystanie z trybu multiplayer online w wielu grach.
 • Gry w chmurze: Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą grać w wybrane gry w chmurze na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz na PC.
 • Zniżki na gamingowe zakupy: Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate otrzymują wyjątkową możliwość zakupu wielu popularnych gier w dużo niższych, ekskluzywnych cenach.
 • Dostęp do usługi EA Play: Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mają dostęp do biblioteki gier z usługi EA Play, co oznacza, że mogą grać w setki gier od Electronic Arts na konsolę Xbox i PC, bez dodatkowych opłat.
 • Dostęp do Xbox Game Pass dla komputerów PC: Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mają również dostęp do usługi Xbox Game Pass dla komputerów PC, która oferuje dostęp do setek gier na PC.

Wszystkie te korzyści sprawiają, że subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate jest bardzo atrakcyjna dla graczy, którzy chcą mieć nieograniczony dostęp do setek różnych tytułów i cieszyć się z najlepszych gier już w dniu premiery.

Czym Xbox Game Pass Ultimate różni się od zwykłego Game Passa?

Xbox Game Pass Ultimate różni się od zwykłego Xbox Game Pass przede wszystkim tym, że zawiera w sobie dodatkowo wszystkie korzyści usługi Xbox Live Gold, która umożliwia między innymi korzystanie z trybu wieloosobowego online w grach na konsoli Xbox oraz na komputerach z systemem Windows. Oprócz tego subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate umożliwia także granie w wybrane gry na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety, co nie jest możliwe w przypadku zwykłego Xbox Game Pass.

Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate otrzymują także dostęp do gier od Xbox Game Studios w dniu premiery, co również nie jest dostępne w przypadku zwykłego Xbox Game Pass. Członkowie abonamentu mogą również korzystać z wyjątkowych zniżek i ofert przeznaczonych wyłącznie dla subskrybentów.

Potrzebujesz wyłącznie Xbox Live Gold, by grać w multiplayer? Również możesz oszczędzić nawet 45%!

Jeżeli nie potrzebujesz najwyższej opcji abonamentowej oferowanej przez Microsoft pod postacią Xbox Game Pass Ultimate, a w zupełności wystarczy Ci jedynie dostęp do subskrypcji Xbox Live Gold, która umożliwia m.in. korzystanie z trybu wieloosobowego online, to teraz poprzez zakup na Instant Gaming także możesz oszczędzić naprawdę niezłe kwoty.

Kup subskrypcję Xbox Live Gold nawet 45% taniej

Nie możesz otworzyć linku? Najprawdopodobniej automatycznie blokuje go Twój AdBlock. Wyłącz go, żeby móc skorzystać z promocji.

Przypominamy, że Xbox Live Gold to abonament, który działa na wszystkich konsolach Xbox, a więc zarówno Xbox Series X|S, jak i Xbox One, a nawet Xbox 360.

Jakie korzyści zapewnia Xbox Live Gold?

Usługa Xbox Live Gold to specjalny abonament Microsoftu, który umożliwia graczom korzystanie z różnych funkcji sieciowych i społecznościowych konsoli Xbox, niedostępnych dla zwykłych użytkowników. Aktywne członkostwo zapewnia również dostęp do szeregu dodatkowych usług i korzyści, takich jak programy Games with Gold czy Deals with Gold.

Najważniejsze korzyści, które zyskujemy, wykupując abonament Xbox Live Gold:

 • Możemy grać w trybie wieloosobowym (multiplayer) w każdej grze, która posiada taki moduł (Call of Duty, Battlefield, FIFA itp.), a także korzystać ze wszystkich innych funkcji sieciowych.
 • Co miesiąc otrzymujemy za darmo dwie zupełnie nowe gry do naszej biblioteki, w które możemy grać tak długo, jak długo aktywna jest nasza subskrypcja Xbox Live Gold.
 • Specjalnie dla członków Xbox Live Gold przygotowywane są ekskluzywne przeceny i promocje, dzięki którym możemy kupować gry nawet do 50% taniej, każdorazowo oszczędzając nasze pieniądze.
 • Subskrybenci Xbox Live Gold mają dostęp do ekskluzywnych treści, takich jak materiały wideo, trailery i wczesne dostępy do niektórych gier.

🛈 Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!