fbpx

Starfield najpewniej nie trafi na PlayStation 5 według nowych doniesień

12 lutego 2024,
11:45
Arek Grabowski
Statek lecący w wielobarwnej przestrzeni kosmicznej

W tamtym tygodniu informowaliśmy, że Starfield może pojawić się na PlayStation 5. Wskazywał to udostępniony raport oraz przewidywania znanego informatora. Okazuje się jednak, że informacje były błędne. Najpewniej ostatecznie Starfield pozostanie grą ekskluzywną Microsoftu.

Znany informator o pseudonimie „NateTheHate2” poinformował, że ostatnio udostępniony wyciek był ostatecznie fałszywy. Mimo wszystko Microsoft opublikuje swoje plany związane z przyszłością Xbox już w tym tygodniu. Dowiemy się, jakie konkretnie gry mogą zostać przeniesione na PlayStation 5.

Jakie gry ekskluzywne Microsoftu zostaną przeportowane na PlayStation 5?

Niestety Starfielda nie zobaczymy prawdopodobnie na PlayStation 5. Możemy jednak spodziewać się innych tytułów Microsoftu. Społeczność przewiduje przeniesienie między innymi Indiana Jones and The Great Circle oraz Gears of War. Na ten moment dokładne plany pozostają tajemnicą.

Słuchamy i słyszymy was. Zaplanowaliśmy wydarzenie dotyczące aktualizacji biznesowych na przyszły tydzień, podczas którego z niecierpliwością czekamy na podzielenie się z wami większą ilością szczegółów na temat naszej wizji przyszłości Xbox.

Phil Spencer, szef działu Xbox

Mimo wszystko Tom Warren z The Verge informuje, że Microsoft jest gotowy do ujawnienia szczegółów. Zostaną one udostępnione jeszcze w tym tygodniu.