Starfield – mamy nowy zwiastun i datę premiery wyczekiwanej gry Bethesdy

Doczekaliśmy się! Nowy materiał wideo przybliżający klimat i świat gry Starfield ujrzał światło dzienne. Na premierę jednak będziemy musieli jeszcze poczekać.

13 czerwca 2021

Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG, gdzie akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w ekscytującą podróż. Podróż, w czasie której „z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości”.

Starfield na nowym zwiastunie. Premiera dopiero w 2022

Zgodnie z tym, co zostało ogłoszone w trakcie wydarzenia Xbox & Bethesda Games Showcase, Starfield zostanie wydany na Xbox Series X|S i PC dopiero 11 listopada 2022. Przypomnijmy, że ograniczona liczba platform wynika z przejęcia amerykańskiego wydawcy przez Microsoft. Poniżej znajdziecie nowy zwiastun zaprezentowany przez twórców podczas dzisiejszego pokazu.

Fani mogą dołączyć do Constellation już teraz i jako jedni z pierwszych otrzymywać wiadomości i aktualizacje dotyczące Starfield, w tym wywiady z deweloperami i zakulisowe spojrzenia na grę.

Źródło: informacja prasowa

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!