fbpx

Star Wars Jedi: Survivor z oficjalnym zwiastunem fabularnym. Oto galaktyka po 5 latach

20 marca 2023,
22:00
Kaja Piaścik
Cal Kestis i droid BD-1 w Star Wars Jedi: Survivor

Premiera Star Wars Jedi: Survivor nadejdzie już za niewiele ponad miesiąc – zgodnie z przekazaną przez Electronic Arts i Respawn Entertainment pod koniec stycznia informacją, data wydania została przełożona z 17 marca na 28 kwietnia 2023 roku. Przygotowania do rynkowego debiutu trwają, a w ich ramach twórcy dzielą się kolejnymi materiałami promocyjnymi. Dzisiaj do sieci trafił oficjalny zwiastun fabularny kontynuacji przygód Cala Kestisa.

Galaktyka pięć lat później na fabularnym zwiastunie Star Wars Jedi: Survivor

Nowe, niespełna dwuminutowe wideo nie zagłębia się bardzo w szczegóły historii, ale zobaczyć na nim można sporo scen akcji z pogrążonej w mroku i rządzonej strachem galaktyki. Otrzymaliśmy także bliższe spojrzenie na załogę Modliszki po pięciu latach, jakie dzielą Star Wars Jedi: Survivor od poprzedniej części. Główny bohater mówi zaś o miejscu, które może stać się bezpiecznym schronieniem poza granicami wpływów Imperium.

Jak dowiedzieliśmy się ostatnio, reżyser gry Stig Asmussen ma nadzieję na stworzenie poświęconej Calowi trzeciej odsłony, która domknęłaby opowieść. Zanim jednak dowiemy się więcej o możliwym sequelu, Star Wars Jedi: Survivor trafi na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Kupujący produkcję w preorderze gracze otrzymają inspirowany Obi-Wanem Kenobim pakiet kosmetyczny Jedi Survival.