Star Wars Jedi: Survivor otrzymało premierowy trailer z fragmentami rozgrywki

11 kwietnia 2023,
12:52
Arek Grabowski

Electronic Arts opublikowało nowy trailer gry Star Wars Jedi: Survivor z fragmentami rozgrywki. Jest to już „ostateczny” zwiastun nadchodzącej produkcji. Ten materiał będzie według twórców ostatnim przed oficjalną premierą gry.

Star Wars Jedi: Survivor jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej odsłony, czyli Fallen Order. Niedawno otrzymaliśmy również wymagania sprzętowe gry, które wbrew pozorom nie są zbyt wysokie. Warto zauważyć, że Star Wars Jedi: Survivor będzie bardzo rozbudowane. Twórcy dostarczą kontynuację głównej fabuły oraz ogrom zadań pobocznych. Między innymi dlatego tak wielu graczy czeka na Star Wars Jedi: Survivor.

Jak Star Wars Jedi: Survivor będzie się odróżniać od pierwszej odsłony?

Fabuła gry ma miejsce 5 lat po Fallen Order. To również trzecioosobowa, narracyjna produkcja akcji od studia Respawn Entertainment. Oprócz powyższego trailera opublikowano również wywiad ze Stigiem Asmussenem, jednym z twórców, który zdradza, jak gra będzie różnić się w porównaniu do pierwszej odsłony.

Jest wiele różnych rzeczy, systemów i mechanik, które mamy w grze. I to, jak się one łączą, czyni ją naprawdę wyjątkową. Nie opieramy się na pojedynczej mechanice.

Chodzi o stworzenie wspaniałych systemów, które pozwalają naszym projektantom tworzyć, a artystom wymyślać rzeczy, których nie braliśmy wcześniej pod uwagę. Chodzi o budowanie czegoś większego.

Stig Asmussen

Premiera Star Wars Jedi: Survivor została zapowiedziana na 28 kwietnia. Gra pojawi się na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.