fbpx

Minecraft dostaje DLC z Angry Birds

Minecraft dostaje duże DLC powiązane z uniwersum Angry Birds. Rozgrywka połączy te dwa światy, a w grze jednocześnie będzie dostępny tryb wieloosobowy.

Na skróty
  • Minecraft dostaje duże DLC powiązane ze światem Angry Birds.
  • Rozgrywka to połączenie obu tytułów w ich klasycznych wersjach.
  • Dla fanów grania ze ze znajomymi jest również tryb wieloosobowy.

Dzięki współpracy Oreville Studios, zajmującemu się DLC do Minecrafta i Rovio Entertainment, które wyprodukowało Angry Birds, dostaliśmy Minecraft x Angry Birds DLC. Na fanów czeka tryb znany z klasycznej odsłony pierwszej gry oparty na eksploracji. Dla miłośników strzelania z procy kolorowymi ptakami również pojawi się oddzielny model rozgrywki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Urozmaiceniem rozgrywki jest możliwość odblokowywania nowych grywalnych postaci. Do DLC zawita również tryb wieloosobowy.

Ważne DLC do Minecrafta spóźnione o kilka lat

Serwis Gamespot.com słusznie zauważył, że takie DLC powinno powstać dużo wcześniej. Minecraft, co prawda ciągle jest żywą grą i tak samo jak Angry Birds ma ogromną ilość fanów na całym świecie, jednak oba tytuły są już dość stare i nie jesteśmy w stanie jasno określić jak to połączenie się sprzeda. Premiera jest jednak bardzo głośna i producenci na pewno liczą na dobry odbiór.

W tym momencie Minecraft x Angry Birds DLC jest dostępne w sklepie Minecraft Marketplace za 1340 Minecoins, co odpowiada wartości około 10 dolarów.