Overdose nowym horrorem od Hideo Kojimy

Kojima Productions najprawdopodobniej nie utrzymało w tajemnicy trailera swojej najnowszej produkcji, bo Tom Henderson dotarł do informacji na temat gry Overdose. 

8 czerwca 2022
Na skróty
  • Tom Henderson ujawnił raport, w którym dzieli się wrażeniami z traliera nowej gry Hideo Kojimy – Overdose.
  • Tytuł ma być podobno horrorem, który nie jest kontynuacją Death Stranding.
  • Kojima Productions wystosowało prośbę do portalu Try Hard Guides o usunięcie wpisu, jednak do tego nie doszło.
  • Studio nie odniosło się jeszcze do opublikowanego wycieku.

Tom Henderson, który niedawno odkrył przed nami kilka szczegółów dotyczących The Division: Heartlands nie zwalnia tempa. Tym razem pochwalił się, że miał okazję zobaczyć najnowszą produkcję Kojima Productions – Overdose.

Prywatny seans Toma Hendersona

Na łamach serwisu Try Hard Guides dziennikarz opublikował wpis, w którym obnaża szykowaną przez zespół Kojimy tajemnicę. Henderson twierdzi, że widział na własne oczy nową produkcję dewelopera, z której materiały otrzymał oczywiście od anonimowego źródła. Dziennikarz w swoim raporcie ogłosił, że nowa gra twórców Death Stranding to horror o nazwie Overdose.

Mama z Death Stranding
Źródło: Kojima Productions

Kilka szczegółów na temat Overdose

W dostarczonym do dziennikarza materiale główną rolę odgrywała aktorka znana z poprzedniej gry studia – Margaret Qualley, która w Death Stranding wcieliła się w postać Mamy. Bohaterka przedzierała się przez ciemny korytarz z latarką w ręku. Trailer pokazywał akcję z perspektywy trzeciej osoby, jednak samo wideo sugerowało ponoć implementacje również widoku FPP. Po widowiskowym jump scarze, który wieńczył całą ukazaną akcję, pojawiła się nazwa Overdose i nazwisko popularnego dewelopera – Hideo Kojimy.

Mimo obecności znanej nam aktorki najprawdopodobniej nie mamy do czynienia z żadną kontynuacją Death Stranding, a zupełnie nowym tytułem. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo możemy spodziewać się dodatkowych informacji, ponieważ udostępniony raport otrzymał aktualizację, jakoby deweloperzy poprosili o usunięcie wpisu – portal Try Hard Guides jednak odmówił. Być może taka reakcja studia wiąże się z bliskim ujawnieniem owego trailera.

Mimo że Tom Henderson uchodzi za wiarygodne źródło informacji, to warto podchodzić do podobnych przecieków z nutką dystansu, przynajmniej do czasu potwierdzenia informacji przez Kojima Productions.

UWaga! Gorące informacje!