fbpx

SpongeBob, Skyrim oraz Ultraman w nowym sezonie Fall Guys: Ultimate Knockout

22 listopada 2022,
00:15
Arek Grabowski

Fall Guys: Ultimate Knockout już 22 listopada pojawia się 3 sezon, a wraz z nim nowe tryby i mapy, skórki, cieszynki, emotki oraz przepustka sezonowa. Twórcy wybrali dość interesujące kolaboracje. W grze będzie między innymi skórka Dovahkiina lub SpongeBoba Kanciastoportego – co jeszcze przygotowano na start 3 sezonu?

Screen z gry Fall Guys.

W Fall Guys: Ultimate Knockout rozpoczyna się 3. sezon zabawy pod nazwą “Tajemnice głębin”. Twórcy wprowadzają z tej okazji wiele nowości – ciekawe tryby i mapy, skórki, wydarzenia oraz oczywiście przepustkę, gdzie można zdobyć wiele interesujących przedmiotów. Warto zauważyć, że w sezonie 3. widać kolaboracje ze SpongeBobem, Skyrimem czy też Ultramanem. To kolejny ciekawy i szalony etap rozwoju gry.

Twórcy zamierzają wprowadzić aż 5 nowych trybów rozgrywki na stworzonych specjalnie dla 3. sezonu mapach. Deweloperzy zapowiedzieli już, jak będzie konkretnie wyglądać rozgrywka:

Poruszaj się po krętych ścieżkach, unikając eksplodujących kul w Wybuchowej Atlantydzie lub spływaj po ogromnym torze i zaliczaj bramki, by otrzymywać kolejne punkty na Rączym Obręczowisku. Wyrusz do zmieniających się labiryntów Puzzlowej Ścieżki oraz sprawdź Prędki Ślizg. Unikaj macek i gniewu ośmiornicy w Krakenowym Slamie.

Mediatonic o nowym sezonie w Fall Guys

Taki opis “Tajemnic Głębin”, czyli 3. sezonu Fall Guys: Ultimate Knockout, jest naprawdę kuszący dla graczy z całego świata. Szczególnie dlatego, że atrakcje startują już od 22 listopada.

Wydarzenia czasowe oraz przepustka sezonowa w Fall Guys: Ultimate Knockout

Oprócz nowych map i trybów w grze pojawi się także specjalne wydarzenie czasowe o nazwie “Bierzmy się za Krakena”. Umożliwi ono zdobycie niepowtarzalnych przedmiotów, w tym na przykład ruchu Dive Slide. Podczas trwania wydarzenia będą dodane specjalne wyzwania. Za ich zaliczanie otrzymuje się punkty. Później można w ten sposób otrzymywać specjalne, czasowo ograniczone nagrody. Wydarzenie będzie dostępne od 29 listopada.

Start sezonu oznacza opcję zakupu przepustki. Można w niej znaleźć skórki, stroje, emotki lub cieszynki. Ogółem przedmiotów jest do zdobycia aż 100. Ten sezon obfituje w ciekawe skórki jak SpongeBob Kanciastoporty, Dovahkiin lub Ultraman. Wszystko to będzie można znaleźć w “morskiej” przepustce sezonowej.