fbpx

Back 4 Blood już nie otrzyma wsparcia. Twórcy skupiają się na nowym projekcie

3 lutego 2023,
12:00
Arek Grabowski
Gracz celujący do skaczącego na niego potwora za pomocą karabinu w Back 4 Blood

Turtle Rock Studios, twórcy Back 4 Blood, kończy wspieranie swojego tytułu. Jest to oficjalna informacja, która została opublikowania przez deweloperów. Wsparcie zostaje zakończone ze względu na brak środków, ponieważ studio jednocześnie pracuje nad inną, jeszcze niezapowiedzianą grą. Back 4 Blood będzie oczywiście dalej dostępne, jednak nie otrzyma po prostu kolejnych aktualizacji i nowej zawartości.

Turtle Rock Studios o zakończeniu wsparcia Back 4 Blood. Oficjalne informacje od twórców

Twórcy Back 4 Blood przy okazji zakończenia wsparcia gry ogłosili, że pracują nad całkowicie nowym projektem, który nie został zapowiedziany. Można przeczytać ich wypowiedź na oficjalnej stronie studia.

Turtle Rock Studios to aktualnie dość małe studio, które tworzy gry AAA. Nie mamy wystarczająco pracowników, którzy mogliby wciąż pracować nad Back 4 Blood, kiedy produkujemy inną grę — tak, nową grę!

Twórcy Back 4 Blood

Gra otrzymała po premierze aż trzy duże rozszerzenia, ostatnie pojawiło się latem 2022 roku. Kolejnych dodatków nie będzie, jednak gra jest wciąż warta sprawdzenia. Znajduje się ona między innymi w usłudze PlayStation Plus Extra i Premium oraz Xbox Game Pass.