Nowa odsłona słuchawek Creative Sound Blaster Blaze V2

Creative odświeża legendarny wśród graczy model słuchawek. Sound Blaster Blaze V2 jest niemalże identyczny z wyglądu, choć wyróżnia się nowymi funkcjami, których brakuje w poprzednikach.

25 września 2022
Na skróty
  • Creative wprowadza na rynek nowy zestaw słuchawkowy.
  • Sound Blaster Blaze V2 to odświeżona wersja znanych i lubianych słuchawek.
  • Z wyglądu różnią się jedynie zastosowaniem ciemnych kolorów wykończenia.
  • Specyfikacja uległa poprawie – słuchawki zyskały nowe funkcjonalności.
  • Sprzęt jest już dostępny do zakupu na stronie producenta.

Firma Creative prezentuje nowy zestaw słuchawkowy Sound Blaster Blaze V2, który zastąpi znany i lubiany wśród użytkowników pierwowzór. Nowe słuchawki charakteryzują się nie tylko odświeżonym czarnym designem, a także nowymi funkcjami, których brakowało w poprzednikach. Sprzęt ma zamiar pobudzić wrażenia z grania na platformach PC, Xbox, PlayStation oraz Nintedno Switch.

Nowa specyfikacja w Sound Blaster Blaze V2

Sound Blaster Blaze V2 oprócz porzucenia czerwonych akcentów, na rzecz ciemnych barw, dostał nowe, udoskonalone nauszniki i pałąk, które są wyścielone aksamitnym materiałem. Waga zestawu to zaledwie 187 g – celowy zabieg obniżenia ciężaru mający na celu podniesienie komfortu podczas długich sesji. Dodatkowo, z zestawu można swobodnie odczepiać mikrofon – który znajduje się na elastycznym pałąku i posiada redukcję szumów.

Prezentacja słuchawek Creative Sound Blaster Blazde V2 na głowie
Źródło: Creative

Creative zastosował w nowym headsecie 40-milimetrowe przetworniki neodymowe FullSpectrum – precyzyjnie dostrojone zapewniające efektowny bas i wyraźny dźwięk. Oprócz tego, użytkownicy do dyspozycji mają dedykowane oprogramowanie, które umożliwia włączenie wirtualizacji 7.1, czy zmiany equalizera. Na przewodzie znalazł się niewielki pilot do zarządzania głośnością oraz wyciszania mikrofonu. Koniec został zakończony wtykiem combo-Jack 3,5 mm.

Creative Sound Blaster Blaze V2 zostały wycenione na 169 zł. Zakupić można je bezpośrednio z oficjalnego sklepu producenta.

Ustrzel grową okazję

Jakub Jasiński

UWaga! Gorące informacje!