VIRO Infra, czyli nowe słuchawki ze stajni SPC Gear

Polska marka SPC Gear kontynuuje ofensywę produktową, prezentując najświeższą serię słuchawek pod nazwą VIRO Infra. Konstrukcja jest bliźniaczo podobna do obecnych już od dłuższego czasu modeli, cieszących się popularnością i uznaniem wśród konsumentów. Również cena wydaje się znajoma, za parę przyjdzie nam bowiem zapłacić około 169 złotych.

27 listopada 2021
Na skróty
  • SPC Gear zaprezentowało najnowsze słuchawki pod nazwą VIRO Infra.
  • Konstrukcja ma charakteryzować się solidną jakością wykonania oraz budową poprawiającą komfort użytkowania.
  • Za produkt trzeba zapłacić około 169 złotych.

SPC Gear wyrobiło sobie miano marki, która oferuje solidne rozwiązania w bardzo przystępnych cenach. Można zatem śmiało założyć, iż najnowszy produkt okaże się kolejnym hitem sprzedażowym, jednak warto na początek spojrzeć, co tak naprawdę prezentują tytułowe słuchawki.

Budowa oraz wygląd zewnętrzny

Tym, co ma charakteryzować VIRO Infra, jest między innymi lekkość, całość waży bowiem 256 gramów. SPC Gear postawiło także na jakość wykonania, co poskutkowało zastosowaniem metalowego pałąka oraz wzmocnionych muszli. Ponadto, same pady wykonano z oddychającego materiału, który ma przyczynić się do poprawy komfortu użytkowania.

SPC Gear VIRO Infra - odłączany mikrofon

W gamingowej konstrukcji nie zabrakło oczywiście mikrofonu z funkcją fizycznego odłączenia. Na przewodzie umieszczono całkiem przydatny pilot do sterowania głośnością, umożliwiający również włączanie oraz wyłączanie mikrofonu za pomocą fizycznego przełącznika. Słuchawki charakteryzują się dość klasycznym wykończeniem, oznaczającym brak jakiegokolwiek podświetlenia.

SPC Gear VIRO Infra – specyfikacja techniczna

Konstrukcję wyposażono w 50-milimetrowe przetworniki, które mają zapewnić zadowalające brzmienie i dokładne odwzorowanie dźwięku w przestrzeni. Pasmo przenoszenia to dość klasyczny zakres 20-20 000 Hz, a impedancja to z kolei 16 Ohm.

Budowa słuchawek

Słuchawki łączą się z komputerem za pośrednictwem 3,5-milimetrowego złącza minijack. Gwarancja w tym przypadku to standardowe 24 miesiące.

Krystian Ławniczak

Wielki fan tematyki hardware, który w szczególności uwielbia wszystko, co wiąże się z overclockingiem i chłodzeniem. Wolną chwilę lubi poświęcić dobrej książce, a w sytuacji najwyższej wagi nie odmawia pomocy z wadliwym sprzętem. Oprócz obcowania z komponentami lubi rozwijać się także w innych dziedzinach iT i wbrew pozorom, siłownia nie jest mu obcym miejscem.
UWaga! Gorące informacje!