Sony prezentuje listę gier do nowego PlayStation Plus

Odświeżona usługa PlayStation Plus pojawia się w Azji i pokazuje co czeka graczy innych regionów. Lista gier jest znacznie obszerniejsza niż wynikało z zapowiedzi Sony. W USA i Europie subskrybcja ma pojawić się w czerwcu.

25 maja 2022
Na skróty
  • Nowe PlayStation Plus jest już dostępne w Azji.
  • Na graczy czeka bardzo duża liczba tytułów w ramach subskrybcji.
  • Biblioteka zawiera gry z PS5 i PS4 oraz ze starszych konsol Sony.
  • W Europie usługa ma być dostępna w czerwcu.

Nowa, odświeżona usługa PlayStation Plus pojawiła się w Azji, prezentując pełną listę gier dostępnych w ramach subskrybcji. Biblioteka może się różnić w zależności od regionu, ale daje nam to możliwość sprawdzenia co czeka graczy po wprowadzeniu Plusa do USA czy później Europy.

Listy gier są o wiele obszerniejsze od tych prezentowanych wcześniej. Dostępne będą produkcje na obecną generację oraz poprzednie w katalogu klasycznym. Nie zabraknie również tytułów na PS4.

Europa dostanie PlayStation Plus trochę później niż Azja

Opóźnienie w usługach czy premierach gier w Europie względem Azji czy USA nie jest niczym nowym. Według zapowiedzi nowy PlayStation Plus ma pojawi się w Japonii, a następnie w USA i Europie już w czerwcu. Gracze mogą się spodziewać nadchodzących aktualizacji z listami gier.

Wprowadzenie usługi do Azji pokazało również jak będzie wyglądała obsługa klasycznych gier. Tytuły mają mieć skalowanie rozdzielczości w górę, dodany ma zostać szybki zapis, przewijanie do tyłu czy nawet znane z różnych konsol retro, filtry obrazu z różnymi współczynnikami proporcji ekranu. Pełną listę gier można sprawdzić tutaj.

UWaga! Gorące informacje!