fbpx

SMITE x Magic: The Gathering – największy crossover w 10. roku SMITE

15 stycznia 2023,
20:36
Amira El Berrah

Już w tym miesiącu będzie miała miejsce kolaboracja pomiędzy SMITE a Magic: The Gathering. Pora rozpocząć Sezon Potworów, wraz z którym doczekamy się mnóstwa dodatków!

Płonąca Surtr
Na skróty
  • 24 stycznia 2023 roku odbędzie się premiera crossoveru SMITE i Magic: The Gathering.
  • Ujawnione zostały przepustki Smite Year 10 i Boss Monsters.
  • Po zakupie Smite Year 10 otrzymamy skórkę Calamity Cat Sol i 1000 klejnotów.
  • Fire Giant, Surtr, zostanie grywalnym bogiem w grze.

Najnowsze ogłoszenie dotyczące 10. roku SMITE, który rozpoczyna się w styczniu 2023 roku, zawiera zapowiedzi nadchodzącego w nim kontentu. Do najbardziej wyczekiwanych atrakcji, jakie przedstawia nowy materiał promocyjny, należy crossover SMITE i Magic: The Gathering.

Czego możemy oczekiwać wraz ze współpracą SMITE i Magic: The Gathering?

Kolaboracja Magic: The Gathering i SMITE ma być jednym z najbardziej ekscytujących crossoverów w grze. Conquest, główny tryb w SMITE otrzyma zupełnie nową mapę z odświeżoną grafiką i układem. Tytuł zostanie wzbogacony o nowe potwory, cele i nie tylko. Legendarny boss dżungli Fire Giant, Surtr, uwolni się i zostanie grywalnym bogiem. Wojownik z nordyckiego panteonu zemści się na swoich wrogach, a z każdą porażką urośnie w siłę. Wybierając tę postać, gracz będzie mógł tworzyć ogniste chochliki i ciskać nimi w swoich oponentów, walczyć za pomocą ostrza spowitego w pierścienie ognia czy przekształcać się w płonący meteor spadający z nieba.

Jest to początek Season of Monsters, który ma być pierwszym z czterech sezonów nadchodzących w 10. roku SMITE. Ten konkretny wpłynie na pola bitwy w Conquest; dżungle, strukturę linii i bazy rozmieszczone po obu stronach. W centrum nowej mapy znajdziemy Surtra, z którym będą mogli zmierzyć się nasi bogowie. Pojawią się na niej również cyklopy, nowe wzmocnienia, skrzynie ze skarbami i wzmacniająca konstrukcja, której zniszczenie zapewni nam przewagę.

O co jeszcze zostanie wzbogacone SMITE dzięki kolaboracji?

Wszystkie nowe funkcje pojawią się 24 stycznia, a wtedy do SMITE zawita również świat Magic: The Gathering. Kultowe charaktery takie jak Chandra Nalaar, Jace Beleren, Liliana Vess, Karn i Atraxa będą dostępne jako skórki dla legendarnych bóstw w SMITE. Na polu bitwy wśród walczących bogów SMITE, łowcy artefaktów, czarodzieje, nekromanci i cała reszta postaci z Magic: The Gathering będą mogły w nieskończoność używać swojej mocy bez obaw o ilość many.

Ujawnione zostały także nowe przepustki do gry. Pierwsza z nich to Boss Monsters, w której znajdziemy czterech wrogów wzywających do epickich walk drużynowych i nowe skórki dla Kukulkana, Cernunnosa, Guan Yu i Arachne. Druga przepustka to Smite Year 10, która zostanie wydana 24 stycznia i odblokuje skórki Ascended z nieograniczonej edycji, skórki poziomu pierwszego, plakietki głosowe oraz emotikony. Po zakupie gracze od razu otrzymają nową skórkę najwyższej jakości Calamity Cat Sol i 1000 klejnotów.