Smartfon Motorola Moto G73 5G 8/256GB w najlepszej cenie kiedykolwiek za jedyne 999 zł

Prezentacja produktowa smartfonu Motorola Moto G73

Seria G marki z USA jest bardzo udaną wstrzeliwujac się w uniwersalne potrzeby tzw. 'średniaków’. W styczniu tego roku zdebiutował model Moto G73 ze średniej półki, okazując się bardzo niezawodnym i niedrogim jak na swoje możliwości urządzeniem. Na chwilę obecną jest to najlepszy telefon w cenie do segmentu 1000 złotych.

Kup Smartfon Motorola Moto G73 5G w najlepszej cenie

Stylowy wygląd nieodstający produktom z górnej półki uzupełna 6.5″ ekran IPS LCD w proporcjach 2400×1080 (20:9) pikseli oraz częstotliwości odświeżania 120 Hz. Oprócz dużej ilości pamięci masowej oraz RAM należy zwrócić uwagę na główny aparat firmy Omnivision (konkretny model nie jest znany) o rozdzielczosci 50 Mpix i przysłonie f/1.8 z pixel-binningiem 2×2, gdzie każdy piksel przed połączeniem ma rozdzielczość 1.0µm. Aparat ten robi naprawde świetne zdjecia nawet w pochmurny dzień łapiąc odpowiednią ilość światła.

Obojętnie tez nie można przejść obok stadardowej wielkości baterii o pojemności 5000 mAh oraz szybkim ładowaniu 30 W, do którego dedykowana ładowarka znajduje się już w zestawie z smartfonem. Oprócz tego Motorola jak do każdego swojego produktu dorzuca silikonowy pokrowiec.

Promocja trwa do 10-09-23 do godziny 23:59.

Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej na temat linków afiliacyjnych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!