Slipknot x SMITE – do gry zawitają wszyscy członkowie metalowego zespołu

W ostatnim czasie obserwujemy zatrzęsienie różnorakich kolaboracji artystów z branżą grową. Nie inaczej sprawa wygląda tym razem. Współpraca Slipknot x SMITE została ogłoszona wczoraj i jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w historii zespołu.

12 maja 2022

Hi-Rez Studios po raz kolejny zaskakuje nas niecodziennym crossoverem. Podobne reakcje wzbudziła ubiegłoroczna informacja o tym, że Jedenastka ze Stranger Things dołącza do SMITE. Tym razem padło na ekipę Slipknot – niezwykle popularny zespół nu metalowy. Muzycy zostali wprowadzeni do gry za sprawą aktualizacji 9.5, o której szczegółach możecie poczytać tutaj. Limitowany czasowo event wystartuje już 17 maja.

SMITE – rozgrywka pełna ciężkiego brzmienia

Zespół zostanie wprowadzony do gry w formie skinów dla już istniejących postaci, podobnie jak miało to miejsce w przeszłości. Każdy z członków Slipknot został przy tym wyposażony w atrybut instrumentu, jakiego oryginalnie używa. Przedmioty crossoverowe będzie można odblokować poprzez bezpośrednią transakcję bądź trafić je w skrzynkach. Utwory zespołu będą również rozbrzmiewać w trakcie rozgrywki przy specjalnych okazjach jak np. zniszczenie wieży. Co za tym idzie, jest to największa muzyczna kolaboracja w historii SMITE.

UWaga! Gorące informacje!