She-Hulk: Attorney at Law – zwiastun serialu o zielonej prawniczce

Podczas wczorajszej prezentacji Walt Disney Company, oficjalnie zaprezentowano She-Hulk: Attorney at Law. Równolegle z publikacją zwiastuna ogłoszona została liczba odcinków oraz data premiery nadchodzącej serii na Disney+.

18 maja 2022

She-Hulk: Attorney at Law opowie w komediowej konwencji historię Jennifer Walters – prawniczki i kuzynki Bruce’a Bannera znanego wszystkim lepiej jako Hulk. Podczas jej komiksowej genezy została ona postrzelona przez gangsterów chcących uciszyć jednego z jej klientów. Konieczna była transfuzja krwi od Bruce’a, która spowodowała uzyskanie przez nią mocy bliźniaczych do tych, którymi dysponuje jej kuzyn. Według teorii fanów nieszczęściem, jakie spotka ekranową wersję tej postaci, będzie wypadek samochodowy widoczny na początku zwiastuna.

Poza Tatianą Maslany, która wcieli się w tytułową rolę i Markiem Ruffalo jako zielonym olbrzymem w obsadzie znalazł się Tim Roth powracający do roli nemezis Hulka – Abominacji. Co ciekawe w zapowiedzi widzimy go w ludzkiej formie, co ostatni raz miało miejsce w Incredible Hulk z 2008.

She-Hulk: Attorney at Law – szczegóły dotyczące produkcji

Wbrew ostatniej modzie na krótsze miniseriale opowieść o Jennifer Walters rozegra się na przestrzeni dziewięciu odcinków. Premiera She-Hulk: Attorney at Law została wyznaczona na 17 sierpnia 2022, co oznacza, że będzie to pierwszy z seriali w MCU, który polscy abonenci usługi będą mieli okazję obejrzeć w dniu premiery. Przypomnijmy, że usługa będzie dostępna w kraju nad Wisłą już 14 czerwca tego roku.

Kadr z komiksu o postaci She-Hulk
Źródło: Marvel Comics

Ustrzel grową okazję

Hubert Kalisz

UWaga! Gorące informacje!