fbpx

Sky: Children of the Light debiutuje na PlayStation. W grze odbędzie się też koncert AURORY

5 grudnia 2022,
20:44
Dorota Żak

Choć nie w każdym miejscu na świecie 6 grudnia świętuje się Mikołajki, czasami wszystko dobrze się składa i otrzymujemy dodatkowe prezenty. Tak jak jutro, kiedy posiadacze PlayStation będą mogli nacieszyć się premierą Sky: Children of Light na konsolach. A z kolei dwa dni później wszyscy gracze zyskają możliwość posłuchania w produkcji piosenek AURORY.

Lokacja z gry Sky: Children of Light
Na skróty
  • 6 grudnia Sky: Children of the Light będzie miało premierę na PlayStation.
  • Z kolei 8 grudnia w grze zorganizowany zostanie koncert AURORY.
  • Na graczy czekają z tej okazji ekskluzywne dodatki kosmetyczne oraz nowe aktywności.

Debiutujące w 2019 roku Sky: Children of Light od twórców Journey to gra z otwartym światem, w której zwiedzimy ruiny podniebnego królestwa. Tytuł pozwala na zabawę ze znajomymi i regularnie oferuje graczom nową zawartość. Do tej pory mogliśmy zapoznać się z nim na urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android oraz na Nintendo Switch. Pula możliwości jednak się rozszerza.

Sky: Children of the Light dostępne na PlayStation

Już od jutra, czyli 6 grudnia, także użytkownicy PlayStation będą mogli zanurzyć się w świat Sky: Children of the Light. Co więcej, na konsolowych graczy czeka jeszcze jeden wyjątkowy prezent. Kopia gry na PS zapewni nam ekskluzywny zestaw dodatków kosmetycznych inspirowanych wcześniejszą produkcją thatgamecompany, czyli Journey. Będzie on składał się z peleryny, kaptura oraz maski, a ta ostatnia obdarzy naszą postać głosem przywodzącym na myśl właśnie poprzednią grę studia.

Ze zwiedzania na koncert AURORY

Na tym nie koniec ogłoszeń od thatgamecompany. W czwartek 8 grudnia w Sky: Children of the Light odbędzie się koncert norweskiej artystki AURORY, której głos mieliśmy już okazję usłyszeć w ścieżce dźwiękowej gry. Z tej okazji w produkcji pojawią się także inne aktywności. Gracze będą mogli nauczyć się piosenek artystki lub wziąć udział w oprowadzaniu, które zabierze ich do samej AURORY.

Planowana godzina rozpoczęcia koncertu to 8:30 czasu pacyficznego. Oznacza to, że u nas startuje on o 5:30 rano. Na szczęście wczesne wstawanie nie jest konieczne, aby cieszyć się wydarzeniem. Koncert będzie dostępny w grze kilka razy dziennie, aż do 2 stycznia 2023. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć w nim udział wielokrotnie, zwłaszcza, że twórcy nie przewidują żadnych ograniczeń w stylu zaklepywania biletów, zakupów czy osiągnięcia konkretnego postępu w grze.