fbpx

Saints Row ze zwiastunem fabularnym na tydzień przed oficjalną premierą. Początki Świętych w Santo Ileso

18 sierpnia 2022,
15:22
Hubert Kalisz

Saints Row zadebiutuje już na początku przyszłego tygodnia. Z tej właśnie okazji Volition zdecydowało się na udostępnienie zwiastuna skupiającego się na historii, jaką opowie tytuł. Poznamy kulisy powstawania imperium Świętych oraz starć z konkurencyjnymi gangami jednakże nie zabraknie również charakterystycznego dla serii humoru.

Kevin z Saints Row

Akcja rebootu osadzona została w Santo Ileso – mieście wzorowanym na rzeczywistym Las Vegas. Obszar gry poza samym miastem obejmie także okoliczne pustynie, na których z powodzeniem rozbijać się będziemy naszymi nisko zawieszonymi samochodami. Centralną osią fabuły staną się działania grupki bohaterów w tym stworzonego przez nas szefa gangu. Jak każda szanująca się organizacja przestępcza zadbamy o naszą siedzibę, a także nie omieszkamy utrudnić życia konkurencji. Dialogi pomiędzy bohaterami ponownie wypełnione są zabawnymi docinkami, a cała historia nie będzie brała się do końca na poważnie. W końcu tego oczekujemy od Świętych!

Saints Row – stwórz własnego siebie

Jeszcze przed premierą gry deweloperzy udostępnili jako oddzielną aplikację, zaawansowany kreator postaci. Saint Row Boss Factory pozwala na wiele opcji konfiguracji, a finalnie stworzonego przez siebie bohatera będziemy mogli przenieść do pełnej wersji gry. Poniższy materiał ilustruje możliwości tego imponującego narzędzia.